AGROSPOL Bolehošť, a.s.

Tradiční výrobce kysaného zelí Bolehošť.

0 (0 hodnocení)

+420 494 627 111

Main

Popis činnosti

AGROSPOL Bolehošť, a.s. hospodaří v okrese Rychnov nad Kněžnou, převážně v katastrech obcí Křivice, Bolehošť, Očelice, Městec nad Dědinou a Ledce.

Mimo klasickou rostlinnou výrobu (obiloviny, olejniny, silážní kukuřice, víceleté pícniny) a živočišnou výrobu (chov českého červenostrakatého chovu – mléko, zástavový skot, vysokobřezí jalovice) se společnost ve sklenících zabývá předpěstováním sady a produkcí zeleniny (salát, kedlubny, ředkvičky, okurky, papriky, rajčata).

Dále se společnost specializuje na pěstování kruhárenských odrůd zelí a jejich zpracování ve vlastní zelárně. Podnik tak navázal na stoletou tradici pěstování a výroby kysaného zelí, jehož originální a nezaměnitelná chuť je dána specifickými půdními podmínkami, ve kterých se pěstuje.

Mnohaleté praktické zkušenosti umocněné současnými moderními technologiemi pěstování zelí dávají záruku vysoké kvality produkce. Šetrný způsob zpracování zachovává plnou dietetickou hodnotu kysaného zelí s vysokým obsahem původní zelné šťávy bez použití chemických přísad.

Naše zelí můžete koupit supermarketech a hypermarketech ALBERT, BILLA, supermarketu GLOBUS Pardubice, v supermarketu TERNO Hradec Králové, v síti prodejen VERNER, v maloobchodních prodejnách Potraviny ENAPO a dalších.

Kysané zelí nese ocenění kvality značky KLASA, ČESKÝ VÝROBEK – garantováno potravinářskou komorou ČR a Regionální potravina Královéhradeckého kraje. _

Produkty

Bolehošťské kysané zelí Chovný a zástavový skot ČESTR Pšenice a řepka Sadba zeleniny – okurky, papriky, rajčata

Služby

Rostlinná výroba Živočišná výroba Zelárna Zahrada

Značky

KLASA ČESKÝ VÝROBEK – garantováno Potravinářskou komorou ČR Regionální potravina Královéhradeckého kraje

Kontakty

Telefony

+420 494 627 111 Main
+420 494 627 018 Alt

Emaily

agrospol@agbo.cz

Odkazy

http://www.agbo.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu