Autolakovna Plasy - Václav Jabornický

0 (0 hodnocení)

+420 603 863 027

Akční nabídka

Popis činnosti

Služby autolakovny:
Specializujeme se na lakování karoserii (autolakýrnictví) a komplexní klempířské a karosářské práce. Také provádíme lakování jednostopých vozidel, nábytku a průmyslových zařízení.
Lakujeme materiály na vodní bázi a se sníženým obsahem rozpouštědel. Používáme k lakování materiály od předního dodavatele českých a slovenských automobilek firmy Servind: Standox, Convec, Hessa lignal, Mader Lacke. Dále leštíme materiály Farécla a k broušení používáme materiály Mirka.

Malé opravy laku
Neustále se dějí nepříjemná malá poškození laku škrábanci. Systém MicroRepair, od firmy Standox, přináší cenově výhodné řešení těchto malých poškození. Je vhodné na malé plochy, jako okraje velkých ploch, malé plochy kolem světlometů a těsnění, v oblasti prahů a podobně.

Renovace světlometů
Renovace zašlých, poškrábaných, starých plastových světlometů. Tímto navrátíme světlům Vašeho vozu zpět jejich lesk a hlavně zlepšíme jejich svítivost. Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Autoservis Plasy
Součástí autolakovny je i servis vozů. Provádíme mechanické opravy osobních, užitkových a dodávkových automobilů všech značek.

Služby

lakování osobních a nákladních automobilů klempířské a karosářské práce lakování nábytku průmyslové mokré lakování leštění a ochrana laku karosérii smart repair - malé opravy laku opravy laku technologií PDR - opravy bez poškození laku renovace světlometů kompletní opravy automobilů příprava na STK a ME pravidelné servisní prohlídky, výměny olejů diagnostika elektronických systémů výměna autoskel, čištění interiérů prodej náhradních dílů smluvní opravna České pojišťovny

Kontakty

Telefony

+420 603 863 027 hlavní telefon

Emaily

jabornicky@seznam.cz

Odkazy

autolakovna-jabornicky.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu