Popis činnosti

Naše firma se zabývá nákupem a následným prodejem obkladů, dlažeb, stavební chemie, nářadí pro zedníky a obkladače, lišt, vodovodních baterií, sprchových koutů, sanitární keramiky, van a koupelnového nábytku. Zároveň také pokládkou obkladů a dlažeb.

V současnosti firma zaujímá jedno z čelních míst v objemu prodeje obkladů a dlažeb, stavební chemie a doplňků v ČR a na Slovensku. Značná část našeho prodeje je uskutečňována v zahraničí.

Zboží Vám doručíme na místo určení vlastní dopravou. Řidič Vám garantuje vyložení zboží vedle vozu na zem, popř. paletu nebo přeložení na jiný dopravní prostředek. Doprava bude vždy dohodnuta telefonicky popř. e-mailem.

Spolupracujeme s předními evropskými výrobci jako Star Gres, Ceramika Konskie, Ceramika Color, Nowa Gala, Ceramika Gres (Milo), Polcolorit, Cerrad, Incana, Zorka Keramika, Ibero, Ecoceramic, Azulev, Aparici, Apavisa, Azteca, Keraben, Arcana, Cifre, Arte Casa, Musis, MO-DA, Casalgrande Padana, Imola, CISA, Powergres, Rondine, ABK, Alfa lux, Caesar, Marca corona, Ragno a dalšími výrobci z Itálie, Španělska, Polska, Německa, Číny a indonésie

V oblasti stavební chemie jsou dlouhodobě našimi hlavními dodavateli Henkel ČR a dále Kreisel.

Vybavení koupelen je zabezpečeno výrobci sprchových koutů RONAL, TEIKO a RAVAK, výrobci baterií a hydromasážních boxů HANSGROHE, ORAS, RAF, NOVASERVIS, FIORE a exkluzivně námi dováženými sprchovými kouty a hydromasážními boxy pod značkou BLUE WAWE. Dále pak výrobci sanitární keramiky a van JIKA, LAUFEN, ROCA, VAGNERPLAST, SANPLAST, POLYSAN, IDEAL STANDARD, KALDEWEI, výrobci koupelnového nábytku LE BON, INTEDOOR, KREJCAR a výrobci lišt, nářadí SCHLÜETER, DURAL, PROFIN, SEMBO, MONTOLIT, KAUFMANN, HUFA, MULTIFIXER a dalšími.

Produkty

Stavební chemie Nářadí Ukončovací, dilatační a přechodové profily Mřížky, dvířka, vpusti, ventilace Obklady a dlažby Sprchové kouty a vany Omítkové a zateplovací systémy Vodovodní baterie a armatury Koupelnový nábytek Fasády Podlahy

Služby

Velkoobchod Maloobchod E-shop 3D grafické návrhy koupelen Realizace obkladů a dlažeb Poradenská činnost

Značky

Ceresit Henkel ČR Kreisel RAVAK JIKA KAUFMANN

Kontakty

Telefony

+420 493 520 647 hlavní telefon

Emaily

prodejna@knap.cz
knap@knap.cz

Odkazy

http://www.knap.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu