Základní umělecká škola Sokolov

ZUŠ Karlovarský kraj.

0 (0 hodnocení)

+420 352 623 769

Popis činnosti

Hledáte pro své dítě základní uměleckou školu? Navštivte naši uměleckou školu v Sokolově.

První výuka v naší škole začala již v roce 1946, kdy se závazně ke studiu přihlásilo 130 žáků.

V současné době v naší škole ročně studuje okolo 600 žáků od nejútlejšího věku až po dospělé. Vyučuje zde 23 učitelů v oboru: hudebním, tanečním a výtvarném.

V hudebním oboru se vyučuje na hudební nástroje (klavír, housle, kytara apod.), ale i na nástroje elektronické (keyboard, elektrická kytara, basová kytara apod.) Pro žáky ve věku 5-7 let máme přípravné studium. Žáci pravidelně vystupují na veřejných koncertech, účinkují pro společenské organizace a občanská sdružení doma i v zahraničí. Úspěšně se zúčastňují rezortních i mimorezortních soutěží.

V hudebním oboru nabízíme žákům základy klasického a moderního tance. Žáci tanečního oboru vystupují pravidelně na společenských a veřejných akcí v sokolovském regionu. Od roku 1995 jsou organizovány podle věku v tanečních skupinách IMPULS I – V, které jsou vítězky národní soutěže v žatci, Mezinárodního hudebního festivalu hudby a tance v Lomnici nad Popelkou a Mezinárodního festivalu Svátky jara v Teplicích a v Praze.

Ve výtvarném oboru Vám nabízíme výuku malby, grafiky prostorové tvorby a keramiky. Žáci výtvarného oboru pravidelně pořádají veřejné výstavy v sokolovském zámku, MDK Sokolov a v kině Alfa. Podíleli se i na výzdobě interiérů dětských oddělení Polikliniky a nemocnice v Sokolově.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Služby

základní umělecká škola hudební obor výtvarný obor taneční obor

Kontakty

Telefony

+420 352 623 769 hlavní telefon
+420 359 808 400 další telefon

Emaily

zus.sokolov@volny.cz

Odkazy

http://www.zussokolov.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu