Ověřená firma

BLAŽEK - GLASS BEADS s.r.o.

Naše firma má tradici dlouhou bezmála 130 let. Již na konci 19. století začala vyrábět skleněné perle a knoflíky a rozví jela výbornou pověst firmy za hranicemi.

0 (0 hodnocení)

+420 602 144 596

Popis činnosti

Hledáte firmu, která se specializuje na výrobu skleněné bižuterie? Obraťte se na nás!

Jsme soukromá firma, která se zabývá výrobou skleněných bižuterních polotovarů. Naše úspěchy jsou založeny především na aktivním přístupu k zákazníkům, rychlosti, kvalitě a spolehlivosti dodávek. Zboží vyrábíme především na objednávku zákazníka. Pokud je zboží na skladě, je možný prodej okamžitě za skladové ceny.

Firma používá nejmodernější technologie zpracování a zušlechtění skla. Každý rok přicházíme s mnoha novými tvary a novinkami. Naším cílem je vyrábět prvotřídní kvalitu, stále objevovat nové možnosti ve výrobě skleněných perlí a nabízet našim zákazníkům originální kombinace barev a tvarů.

Minimální množství pro objednávku je 8-10 kg od jednoho tvaru, velikosti a barvy. Dodací lhůty závisí na velikosti a složení objednávky (tvary, velikosti, barvy).

Broušené perle, tzv. ohňovky, se vyrábějí ze skleněných mačkaných perel technologií broušení a leštění ohněm. Obroušené a vyleštěné plochy těchto perlí zvýrazňují jejich lesk a brilantnost.

Skleněné kameny, tzv. dublety, jsou velice často používané při kompletaci hotových broží, náramků či botových spon. Jejich lesk a brilance je umocněna mnoha ploškami a vyleštěním ohněm.

Populární perlové mixy se mohou míchat dle přání zákazníka buď do jednoho barevného odstínu nebo mixu více barev.

Speciální zušlechtění na mačkaných skleněných perlích , tzv. práskání, způsobuje velice působivý vnitřní efekt mačkaných perlí. Díky originální technologii výroby jsou práskané perle jakoby uvnitř popraskané, ale zároveň pevné. Tento efekt navozuje dojem, že perle jsou zamrzlé.

Historie výroby skleněných mačkaných perel sahá do velmi dávné minulosti. Je to již téměř 300 let, co se začaly vyrábět technologií lisování skleněných tyčí do forem za tepla. Vznikaly perle různých tvarů, velikostí a barev, které se potom dále používaly při výrobě hotové bižuterie.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

barevnice mačkané perle broušené perle skleněné kameny perlové mixy ramš perlové dekory ploškované perle ohňové perle

Služby

výroba a prodej

Kontakty

Telefony

+420 602 144 596 hlavní telefon
+420 602 144 596 Mobile

Emaily

info@blazekglassbeads.com

Odkazy

www.blazekglassbeads.com

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu