Ověřená firma

Balarinová Iveta - Pohřební služba Starý Bohumín

100 (1 hodnocení)

+420 602 796 680

Akční nabídka

Popis činnosti

Zajišťujeme veškeré služby pohřební a hřbitovní, včetně převozu zemřelých 24 hodin denně. Naším cílem je komplexní zajištění důstojného rozloučení se zesnulým a pomoc lidem v nejtěžších chvílích života.

Práci v tomto oboru se věnujeme od roku 1987, od kdy spadá do naší kompetence správa hřbitova ve Starém Bohumíně, v Novém Bohumíně, ve Skřečoni, Vrbici a v Záblatí. V roce 1991 jsme začali v této oblasti soukromě podnikat. Naším cílem bylo, aby služby pro pozůstalé byly komplexní a při ztrátě nejbližších mohli vše vyřídit najednou. Proto jsme o tři roky později zahájili také provoz pohřební služby.

Provádíme výkopy hrobů a přípravy hrobek k pohřbu na hřbitovech ve Starém Bohumíně, Skřečoni, Vrbici, Záblatí, Rychvaldu, Dolní Lutyni, případně i na jiném hřbitově, nemá-li obec tyto služby zajištěny.

Samozřejmostí je montáž a demontáž poklopů, uvedení hrobů po pohřbení do původního stavu. Dále zajišťujeme ukládání uren, exhumace zemřelých, zprostředkování kamenických prací, apod. Spravujeme veřejná pohřebiště ve Starém Bohumíně, v Novém Bohumíně, ve Skřečoni, Vrbici a v Záblatí, jejichž provozovatelem je Městský úřad Bohumín.

Převoz zemřelých 24 hodin denně (včetně sobot, nedělí a svátků).

Služby

pohřební, hřbitovní služby hřbitov pohřeb převoz zemřelých 24 hodin denně výkopy hrobů příprava hrobek k pohřbu ukládání uren zajištění řečníka, hudby zvětšení fotografie k rakvi uveřejnění v tisku tisk parte na počkání zajištění kremace a dovoz urny vyřízení potřebných dokladů

Kontakty

Telefony

+420 602 796 680 hlavní telefon

Emaily

iveta.balarinova@seznam.cz

Odkazy

www.pohrebnisluzba-bohumin.cz

Hodnocení

  • 100 od , 01.08.2014 08:31
    Doporučuji - vše zařídí za pozůstalé je moc ochotná a příjemná

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 9 - 14
Út 9 - 14 Dnes
St 9 - 14
Čt 9 - 14
9 - 14

Mimo pracovní dobu po telefonické domluvě.

Klíčová slova

hřbitovní služby pohřební služby pohřební služba Bohumín pohřeb Bohumín hřbitov Bohumín

Kategorie

Pohřební služby, ústavy

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu