Církevní domov mládeže Svaté Rodiny a školní jídelna s.r.o.

Domov pro věřící mimobrněnské studentky všech typů středních a vyšších odborných škol.

0 (0 hodnocení)

+420 549 244 192

Main

Popis činnosti

Počátky církevního domova pro žákyně středních škol byli v roce 1993, kdy kongregace Milosrdných sester III. Řádu sv. Františka v Brně zřídila a otevřela „Dům u Svaté Rodiny“. V souvislosti se zařazením domova do rejstříku škol a školských zařízení se s účinností od 1. 9. 2006 změnil jeho název na Církevní domov mládeže Svaté rodiny a Školní jídelna s.r.o.

Církevní domov mládeže Svaté Rodiny a školní jídelna s.r.o. je domovem pro věřící mimobrněnské studentky všech typů středních a vyšších odborných škol. Domov se neuzavírá ani nevěřícím studentkám, pokud jsou ochotny přijmout koncepci a řád našeho domova. Ubytování možno poskytnout rovněž studentkám VŠ, není-li naplněna kapacita studentkami SŠ. V období prázdnin je možno ubytovat rovněž větší skupinu zájemců či turistů.

Domov mládeže Svaté Rodiny poskytuje všem ubytovaným možnost celodenního stravování. Školní jídelna slouží jako stravovací zázemí pro několik středních a vyšších odborných škol. Podmínkou ubytování v CDM je minimální odběr stravy v hodnotě 800 Kč pro studentky, které budou odebírat snídaně, obědy a večeře a 550 Kč pro studentky, které budou odebírat pouze snídaně a večeře. Kuchyně nabízí všem studentům a zaměstnancům pestrou a chutnou stravu domácího typu, s dostatečným množstvím ovoce a zeleniny. Vychází vstříc i studentkám s bezlepkovou dietou.

Těšíme se na vaši návštěvu. _

Služby

ubytování stravování

Kontakty

Telefony

+420 549 244 192 Main
+420 541 213 511 Fax

Emaily

cirkdomov@volny.cz
dumusvr@raz-dva.cz

Odkazy

http://www.dumusvr.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu