TEXIM s.r.o.

Dlouholetá tradice, kamenná prodejna a vlastní rozvoz. Užijte si relax s naším zahradním nábytkem!

0 (0 hodnocení)

+420 495 545 541

Main

Popis činnosti

Rádi byste si pořídili nový dřevěný zahradní nábytek? Firma TEXIM ve městě Hradec Králové disponuje širokou nabídkou. Stačí si jen vybrat.

Jsme výhradním dovozcem zahradního nábytku z eukalyptu, teaku, umělého ratanu a meranti, proto Vám můžeme nabídnout ty nejlepší ceny. U nás nakoupíte nejen zahradní sety, ale také samostatné kusy jako jsou židle, lehátka, lavičky, stoly, křesla, servírovací vozíky a polohovací křesla na opalování a k odpočinku.

Firma TEXIM s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1991, kdy začínala, jako velkoobchod s pracovními rukavicemi, gumárenským zbožím a různými druhy těsnění. Postupem času se dostala i k výrobě těsnění a výrazně rozšířila sortiment.

Dnes najdete v našem katalogu od vodovodního a topenářského těsnění, těsnění přírub a ventilů, která vyrábíme v různých rozměrech, přes další potřeby pro vodoinstalace a montáže topení, dále potřeby pro zahradu, domov, stavebnictví, kvalitní samolepicí těsnění do oken a dveří i speciální profily pro truhláře a výrobce oken a dveří.

Naše činnost je také směřována na dodávky speciálních průmyslových těsnění a ucpávek pro energetiku (teplárny a elektrárny), strojírenské firmy, chemický průmysl atd. Veškeré požadavky i pro tento sortiment pro Vás na požádání vyrobíme a zajistíme. Více i na www.teximtesneni.com.

Vždy jsou pro Vás připraveny zajímavé výprodeje, slevy a akce na zahradní nábytek. Všechno zboží si tedy můžete objednat z pohodlí domova. Pro ty, kteří si chtějí zahradní nábytek prohlédnout a vyzkoušet, nabízíme naši vlastní prodejnu se vzorkovnou v Hradci Králové.

Těšíme se na Vaši návštěvu! _

Produkty

Zahradní teakový nábytek Zahradní sestavy Zahradní židle Zahradní lehátka Zahradní lavice Zahradní stoly Polstry Zahradní doplňky Zahradní grily Těsnicí materiály Těsnicí šňůry Těsnicí pásky Těsnění do oken a dverří Manipulační technika Zahradní hadice Zahradní program Železářské zboží

Služby

Prodej zahradního nábytku Kamenná prodejna nábytku E-shop Doprava zdarma Velkoobchod železářství Výroba těsnění

Kontakty

Telefony

+420 495 545 541 Main
+420 495 541 940 Alt
+420 495 401 464 Fax
+420 602 438 740 Mobile

Emaily

info@zahradni-dreveny-nabytek.cz
objednavky@zahradni-dreveny-nabytek.cz
info@naza.cz
objednavky@naza.cz

Odkazy

www.zahradninabytek-texim.cz
www.naza.cz
www.zahradni-dreveny-nabytek.cz
www.texim.eu
www.teximtesneni.com

Facebook

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu