PIK s.r.o. - dodávky technologií pro petrochemický průmysl

Realizace, projekce a inženýring technologických staveb

0 (0 hodnocení)

+420 581 288 111

ÚSTŘEDNA

Akční nabídka

Popis činnosti

Naše firma vznikla v roce 1992 a již od svého vzniku se realizuje zejména v oboru petrochemického a chemického průmyslu v oblasti skladování a manipulace s ropnými a chemickými látkami.

Specializujeme se na projektování, inženýrskou činnost, dodávky technologických částí pro petrochemický a chemický průmysl, dodávky technologických částí pro plynové stanice, servis čerpacích stanic PHM.

V současné době má firma 43 pracovníků a tento kvalifikovaný a zkušený tým úspěšně realizoval za období své existence přibližně 2000 projektů na území České republiky i v zahraničí.

V roce 2005 jsme se stali součástí holdingu, kterým je inženýrská skupina VAE Controls Group, a.s. se sídlem v Ostravě působící celosvětově v oboru dodávek technologií a řídících systémů pro petrochemický průmysl.

Těšíme se na spolupráci.

Služby

DODÁVKY TECHNOLOGICKÝCH ČÁSTÍ INŽENÝRSKÁ ČINNOST KOORDINÁTOR BOZP KOPÍROVÁNÍ PROJEKTOVÁNÍ SERVIS ČERPACÍCH STANIC PHM BIOPLYNOVÉ STANICE ČERPACÍ STANICE PHM SKLADOVÁNÍ A VÝDEJ PHM PETROCHEMICKÝ PRŮMYSL CHEMICKÝ PRŮMYSL DODÁVKY TECHNOLOGIÍ SKLADY PHM

Kontakty

Telefony

+420 581 288 111 ÚSTŘEDNA
+420 581 288 189 Baranovič

Emaily

pik@pik.cz

Odkazy

www.pik.cz/

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7 - 16
Út 7 - 16
St 7 - 16 Dnes
Čt 7 - 16
7 - 16

Klíčová slova

projektování čerpacích stanic projektování projektování Přerov sklady PHM montáž technologií servis čerpacích stanic PHM projektová činnost dodávky a montáže svařování copy centrum svařování Přerov inženýrská činnost Přerov inženýrská činnost montáž technologii Přerov

Kategorie

Projektanti, projektování Inženýrská činnost

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu