GRAFIKO s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 572 555 260

Popis činnosti

Nabízíme kompletní sortiment navigačních tabulek, inventárních štítků, bezpečnostního a fotoluminiscenčního značení a dalšího navigačního a orientačního materiálu.

V e-shopu grafiko.cz si můžete vybrat dle typu značení. Provedení vybraných tabulek a značení se řídí aktuální vyhláškou. Bezpečnostní značení vychází z normy ČSN ISO 3864, ČSN ISO 3864 – 1 a nařízení vlády č.11/2001 sbírky, dále z připravované normy ISO 7010.

Grafické zpracování značení maximalizuje funkčnost a přehlednost a zahrnuje fotoluminiscenční či protiskluzové úpravy.

Vybrat si můžete z klasického či prostorového značení. Navigace lze umístit na automobily, stěny, podlahy či do prostoru pomocí sloupků.

Produkty

bezpečnostní značení fotoluminiscenční značení výstražné značení zakázkové značení požární značení únikové tabulky výrobní a gravirované stítky protiskluzné pásky vytyčovací pásky informační systémy eloxované štítky podlahové PVC pásky vytyčovací sloupky vytyčovací řetězy etikety

Služby

digitální tisk velkoformátový tisk reklamní samolepky prostorové značení orientační systémy zahrazovací sloupky, řetězy sítotisk výroba prodej maloobchod velkoobchod

Kontakty

Telefony

+420 572 555 260 hlavní telefon

Emaily

grafiko@grafiko.cz

Odkazy

www.grafiko.cz

Kontakty

Klíčová slova

Brno Zlín Ostrava Plzeň Ústí nad Labem

Kategorie

Informační systémy

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu