Ověřená firma

ZUKOV spol. s r.o.

Maximální univerzálnost použití pro libovolné materiály i jejich tloušťky.

0 (0 hodnocení)

+420 377 461 979

Jiří Rys, vodní paprsek

Popis činnosti

Naše společnost Vám nabízí tvarové řezání vysokotlakým vodním paprskem. Výhody řezání vysokotlakým vodním paprskem s abrasivem využívají zejména strojírenské závody k řezání přesných strojních dílů (kdy je klasická technologie zdlouhavá), a k řezání kalených, či jinak tepelně zpracovaných materiálů beze změny jejich vlastností.

Tato technologie přijde vhod i stavebním firmám, a to při řezání dlažeb, obkladů či betonu. V interiérech ji lze aplikovat při tvorbě intarzií, různých skleněných doplňků, mramorových a žulových obkladů.

V pražské provozovně nabízíme tvarové řezání laserem. Laser je přesná technologie pro dělení především konstrukčních, nerezových a dalších ocelí i některých barevných kovů. Výhodou je vysoká rychlost řezání a přesnost obráběných dílů.

Ceny za řezání vodním paprskem i laserem jsou kalkulovány na konkrétní zakázku. Velký vliv na cenu má objem zakázky. Podkladem pro řezání může být výkres, soubor ve formátu .dxf nebo .DWG, popřípadě .PDF nebo .CDR.

Ocelové plechy do tl. 12 mm máme skladem, ostatní materiály, zejména pro vodní paprsek, si zákazník dodá, nebo je po dohodě zajistíme.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Ocelové plechy Nerezová ocel Barevné kovy Intarzie Skleněné doplňky Mramorové a žulové obklady Dlažby

Služby

Tvarové řezání vysokotlakým vodním paprskem Tvarové řezání laserem Kovovýroba Řezání dlažeb, obkladů, betonu Tvorba intarzií, skleněných doplňků

Kontakty

Telefony

+420 377 461 979 Jiří Rys, vodní paprsek

Emaily

plzen@zukov.cz

Odkazy

www.zukov.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu