Zemědělská společnost Kosova Hora, a.s. - jatka Sedlčany

Zemědělská společnost Kosova Hora, a.s. se nachází 2 km od Sedlčan, sjezd ze silnice č. 18 vedoucí z Příbrami do Votic.

0 (0 hodnocení)

+420 318 822 686

Main

Popis činnosti

Předmětem našeho podnikání je zemědělská výroba včetně prodeje nezpracovaných zemědělských výrobků, dále pak řeznictví, truhlářství, opravy motorových a zemědělských vozidel, zednictví, silniční nákladní doprava, výroba elektřiny a tepelné energie.

Zemědělská společnost Kosova Hora provozuje jatka v Sedlčanech, kde prodává hovězí a vepřové maso. Na jatkách se jen dobytek poráží a maso v půlkách, ve čtvrtích nebo rozbourané se prodává řezníkům, výrobnám, ale i maloodběratelům.

Na jatkách v Sedlčanech prodává hovězí a vepřové maso. Na středisku Nedrahovice prodává obilí, brambory. V Lavičkách brambory, ZVPP Doublovická selata.

V případě zájmu nás kontaktujte.

Těšíme se na budoucí spolupráci! _

Produkty

Vepřové maso: Vepřová půlka Vepřový předek Vepřová plec s kostí a bez Vepřová krkovice s kostí a bez Vepřová pečeně s kostí a bez Vepřový bok s kostí Vepřová kýta s kostí a bez Vepřové ledvinky Vepřová vnitřnosti Vepřové kůže Hovězí maso: Hovězí přední krk Hovězí přední kližka Hovězí zadní bez kosti-plec Hovězí zadní bez kosti-kýta Hovězí žebro Hovězí svíčková Sádlo s kůží i bez Hovězí vnitřnosti

Služby

Jatka Bourání masa Prodej masa

Kontakty

Telefony

+420 318 822 686 Main
+420 318 822 162 Alt

Emaily

jatka.sedlcany@quick.cz

Odkazy

http://www.zskh.cz website

Nejbližší podobné firmy

0 (0 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu