Střední škola vizuální tvorby, s.r.o.

* GRAFICKÝ DESIGN * FLORISTICKÝ DESIGN * BRANDING DESIGN *

0 (0 hodnocení)

+420 495 221 811

Popis činnosti

Jsme soukromá střední škola. Poskytujeme maturitní vzdělávání v oboru grafický design ve školních vzdělávacích programech FLORISTICKÝ DESIGN a BRANDING DESIGN jako jediná škola v ČR.

BRANDING DESIGN hlouběji rozšiřuje tvorbu tvůrčích a moderních logotypů, značek, vymýšlí názvy, strategii, podporuje grafickou inspiraci a tvořivost.

BRANDING FLORISTIKY je návrhová a realizační umělecká tvorba zkrášlující naše prostředí v interiérech i exteriérech. Branding floristiky je založen na znalostech estetických pravidel, tvorbě návrhů a vlastní realizaci expozic a dekorací. Materiálem, který se využívá pro tvorbu a aranžování jsou květiny a rostliny, dřevo, kov, plasty a další. Důležitou součástí je počítačová grafika, zpracování a úprava fotografií, tvorba letáků, poutačů, loga a reklam.

Floristický designér má znalosti estetiky, materiálů, pracovních technik, počítačové grafiky, ekonomiky, managementu a psychologie prodeje. Dokáže jednat se zákazníkem, navrhnout a realizovat projekty na výzdoby interiérů i exteriérů.

Studenti a pedagogové se pravidelně účastní zahraničních stáží a exkurzí v Německu, Francii, Holandsku, Anglii a Itálii. V odborných předmětech studenti tvoří projekty, instalace a grafické práce, sestavují výstavy, účastní se soutěží a realizují reálné akce v praxi.

Součástí výuky jsou předměty návrhová a realizační tvorba, estetická příprava, figurální kresba, písmo, počítačová grafika, psychologie, ekonomika. Pro studenty zajišťujeme ubytování i stravování.

Odborným základem vzdělávání je estetika a její využití při vlastní tvorbě vizuálních instalací a grafických prací jak s florálním či neflorálním materiálem, tak prostřednictvím počítačové grafiky a brandingu.

Více informací najdete na našich www stránkách.

Produkty

82-41-M/05 - Grafický design Branding design Branding floristiky

Služby

Maturitní studium Grafický design Floristický design Ubytování a stravování Zahraniční stáže Exkurze

Značky

ERASMUS+

Certifikáty

EN ISO 9001:2000 CQS 2010/2013 IQNet CZ - 2010/2013

Kontakty

Telefony

+420 495 221 811 hlavní telefon
+420 495 221 811 Fax

Emaily

info@florist.cz
info@vizualskola.cz

Odkazy

www.florist.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu