Základní škola Černošice, okres Praha-západ

0 (0 hodnocení)

+420 251 001 601

Akční nabídka

Popis činnosti

Základní škola Černošice, okres Praha-západ, je úplnou základní školou s 1.-9. ročníkem a s právní subjektivitou. Je zřízena jako příspěvková organizace. U žáků naší školy podporujeme schopnost svobodné tvůrčí práce, samostatného myšlení a odpovědného rozhodování. Velký důraz je ve školním vzdělávacím programu kladen na chápání globálních vztahů, environmentální výchovu a uznávání základních životních a mravních hodnot. Hlavním úkolem je podporovat osobní rozvoj každého žáka, posilovat globální vzdělávání a výchovu, podporovat sociální učení a profilovat ty oblasti učení, které vedou k výběru povolání u žáků.

Filozofie naší školy se snaží vycházet ze stále platných pedagogicko-psychologických cílů, které nejsou determinovány žádným společenským klišé. Jde tedy o pravdivé poznání světa, jeho hodnot, cílů a způsobu jednání. Základním východiskem práce při tvorbě vzdělávacího programu je tedy důvěra v lidi, důvěra v možnost poznání, vzdělání a sebevzdělávání. Ve škole je pedagogicko-psychologická poradna. Více informací na www.zscernosice.cz.

Škola Černošice se zaměřuje na kvalitní jazykové vzdělání žáků. Anglický jazyk je do učebního plánu formou didaktických her a činností přiměřených věku zařazen již od 1. ročníku. Ve výuce cizího jazyka klademe důraz na komunikační dovednosti žáků. Výuku angličtiny zajišťují rodilí mluvčí z Kryštofa od roku 2005, ve spolupráci se ZŠ Černošice pro žáky 1.-5. tříd a nově i English Club pro žáky 6.-9. tříd.

Naše škola používá aplikaci on-line klasifikace a možnost výběru obědu přes E-jídelnícek.

Kontaktní osoby:
Mgr. Barbora Formanová - ředitelka
724 378 278, bformanova@zdcernos.cz

Služby

vzdělávací programy jazyková škola a školka on-line klasifikace E-jídelníček výchovné poradenství školní družina školní jídelna školní zájmová činnost

Kontakty

Telefony

+420 251 001 601 hlavní telefon

Emaily

zscernosice@zscernos.cz

Odkazy

www.zscernosice.cz website

Facebook

Kontakty

Klíčová slova

jazyková škola jazyková školka jazyky vzdělávání rodilí mluvčí

Kategorie

Školy základní Školství Jazykové školy Výuka jazyků

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu