Ověřená firma

AGT ZLÍN.cz - Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o.

Výroba konfekčních membrán pro výrobu pneumatik, pogumování válců, výrobky z technické pryže.

0 (0 hodnocení)

+420 577 105 841

Kancelář

Popis činnosti

Naše společnost nabízí vývoj a výrobu konfekčních membrán pro stroje na výrobu pneumatik pro osobní pneu a pro nákladní pneu. Dále nabízí pogumování válců černou gumou, nebo světlou gumou, popřípadě světle šedou potravinářskou pryží. Pogumování válců pěnovou gumou s broušeným povrchem popř. s povrchovým textilem. Drážkované pryžové válce.

Opravy hadicových ventilů (quetschventilů), pryžové výlisky z formy a ostatní pryžové výrobky. Konstrukce a dodávky vulkanizačních forem na výrobu pneu, půlené formy, segmentové formy, kontejnery segmentových forem. Náhradní díly pro kontejnery segmentových forem.

Společnost má zaveden a certifikován systém managementu jakosti podle mezinárodní normy ISO 9001:2015 od roku 2005 a je členem České hospodářské komory a spolupracuje s řadou odborných firem a pracovišť v ČR i v zahraničí.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Membrány pro osobní pneu Membrány pro nákladní pneu Válce pogumované černou pryží Válce pogumované světlou pryží Válce drážkované Přítlačné válce pogumované pěnovou pryží Pryžové výlisky z formy Náhradní manžety pro hadicový ventil Duše s ventilkem

Služby

Výroba konfekčních membrán pro výrobu pneumatik Inženýring pro gumárenský průmysl Pogumování válců Vývoj a výroba konfekčních membrán Pogumování technických válců gumovou směsí Výroba gumárenského zboží Opravy hadicových ventilů Technická pomoc pro zákazníka

Členství v profesních spolcích

Česká hospodářská komora

Certifikáty

ISO 9001:2015

Kontakty

Telefony

+420 577 105 841 Kancelář

Emaily

agt@agtzlin.cz

Odkazy

www.agtzlin.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu