AGT ZLÍN.cz - Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o.

Výroba konfekčních membrán pro výrobu pneumatik, pogumování válců, výrobky z technické pryže.

0 (0 hodnocení)

+420 577 105 841

Main

Popis činnosti

Naše společnost nabízí vývoj a výrobu konfekčních membrán pro stroje na výrobu pneumatik pro osobní pneu a pro nákladní pneu. Dále nabízí pogumování válců černou gumou, nebo světlou gumou, popřípadě světle šedou potravinářskou pryží. Pogumování válců pěnovou gumou s broušeným povrchem popř. s povrchovým textilem. Drážkované pryžové válce.

Opravy hadicových ventilů (quetschventilů), pryžové výlisky z formy a ostatní pryžové výrobky. Konstrukce a dodávky vulkanizačních forem na výrobu pneu, půlené formy, segmentové formy, kontejnery segmentových forem. Náhradní díly pro kontejnery segmentových forem.

Společnost má zaveden a certifikován systém managementu jakosti podle mezinárodní normy ISO 9001:2015 od roku 2005 a je členem České hospodářské komory a spolupracuje s řadou odborných firem a pracovišť v ČR i v zahraničí.

Těšíme se na budoucí spolupráci! _

Produkty

Membrány pro osobní pneu Membrány pro nákladní pneu Válce pogumované černou pryží Válce pogumované světlou pryží Válce drážkované Přítlačné válce pogumované pěnovou pryží Pryžové výlisky z formy Náhradní manžety pro hadicový ventil Duše s ventilkem

Služby

Výroba konfekčních membrán pro výrobu pneumatik Inženýring pro gumárenský průmysl Pogumování válců Vývoj a výroba konfekčních membrán Pogumování technických válců gumovou směsí Výroba gumárenského zboží Opravy hadicových ventilů Technická pomoc pro zákazníka

Členství v profesních spolcích

Česká hospodářská komora

Certifikáty

ISO 9001:2015

Kontakty

Telefony

+420 577 105 841 Main

Emaily

agt@agtzlin.cz

Odkazy

http://www.agtzlin.cz website

Facebook

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu