Ověřená firma

Stal - Kolín J. a P. Červinka spol. s r.o.

Naší stěžejní činností je dodávka stavebního hutního materiálu a v našich skladech najdete také široký sortiment ocelových profilů a plechů.

0 (0 hodnocení)

+420 321 715 884

Popis činnosti

Vždy se snažíme poskytnout našim zákazníkům komplexní služby v oblasti prodeje a dodávky hutního materiálu a stavební oceli.

V našem sortimentu najdete širokou nabídku profilu plechů a hutního materiálu určeného pro stavebnictví. Jsme schopni dodat prakticky jakékoliv množství. Provést dělení a základní zámečnické práce i zajistit dopravu na místo doručení.

Většinu našeho sortimentu držíme skladem, jsme proto schopni pružně reagovat na Vaše pohledávky. Provedeme potřebné zámečnické práce, jako je ohýbání roxorů a armatur, dělení materiálu na potřebnou délku a velikost a jiné drobné úpravy. Veškeré zámečnické práce a dělení materiálu provedeme podle Vašich požadavků.

Našimi zákazníky jsou menší stavební firmy, řemeslníci i velké společnosti. Po celou dobu našeho vývoje jsme služby přizpůsobovali tak, abychom dokázali co nejlépe vyhovět prakticky jakýmkoliv požadavkům.

Každý zákazník má možnost nechat si dopravit veškerý hutní materiál naší vlastní dopravou. Navíc od nás dostanete dopravu do 20 km od našeho skladu ZDARMA.

Věříme, že Vás naše služby zaujmou, a my se pro Vás tak staneme dlouhodobým partnerem.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Hutní materiál Úhelník rovnoramenný I Úhelník nerovnoramenný U Ocel plochá IPE Ocel široká UPE Plech hladký HEA Plech slzičkový HEB Plech rýhovaný HEM Jekl Trubka Kulatina Betonářská síť Kari sítě Spotřební materiál

Služby

Prodej hutního materiálu Dělení a ohýbání materiálu Výroba betonářských armatur Doprava

Kontakty

Telefony

+420 321 715 884 hlavní telefon
+420 602 590 433 Mobil
+420 321 715 885 Fax

Emaily

info@stal.cz

Odkazy

www.stal.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu