Akční nabídka

Popis činnosti

Naše redakce vydává inzertní noviny RISK, které naleznete dvakrát týdně v trafikách a nebo on-line na Publero.com.

Dále vydáváme reklamní noviny Special, které jsou distribuovány dvakrát do měsíce zdarma do domovních poštovních schránek. Zajišťujeme regionální distribuci jakéhokoli tiskového materiálu prostřednictvím sítě více než 70 kamelotů.

Stávající distribuční síť pokrývající většinu regionu Kladno, Slaný, Rakovník, Praha-západ zahrnuje na 70 měst, městských částí a obcí s objemem 60.000 výtisků dvakrát do měsíce do domovních poštovních schránek.

Vyrábíme propagační tiskoviny ve formátech od A6 do formátu A2 (jiné po dohodě), na běžných druzích a gramážích papíru, v černobílém nebo barevném provedení. Počet výtisků je neomezen.

Poradíme a pomůžeme Vám při sestavení grafické podoby letáku, nafotíme Vaše zboží, zpracujeme logotypy. Zajistíme roznos letáku do domovních poštovních schránek ve Vámi vybrané lokalitě. Letáky je také možno vložit do vydání našeho inzertního týdeníku Risk, nebo do reklamních novin Special při dodržení technologické podmínky použití papíru o gramáži 120 g/m2.

Dodací lhůta u většiny zakázek je 10 pracovních dnů od převzetí podkladů, u náročnější zakázek dohodou.

V naší inzertní kanceláři v Kladně (ul. Stará č. 88) nabízíme ke koupi autoatlasy, cyklomapy, turistické mapy, plány měst i knižní průvodce v široké nabídce pro celou Českou republiku i zahraničí.

Produkty

SOUKROMÁ INZERCE KOMERČNÍ INZERCE

Služby

vydáváme reklamní noviny Special distribuce tiskovin výroba letáků, brožur a katalogů prodej map a autoatlasů

Značky

Risk Special

Kontakty

Telefony

+420 312 292 911 hlavní telefon

Emaily

info@risk.cz
jiri.fischer@risk.cz

Odkazy

www.risk.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu