Ověřená firma

Střechy, izolace Jaromír Hrabal

Tesařské, pokrývačské a klempířské práce.

0 (0 hodnocení)

+420 731 486 978

Popis činnosti

Hledáte firmu na realizaci nebo renovaci střech? Kontaktujte naši firmu v Hrubčicích.

Naše firma Jaromír Hrabal byla založena v roce 1997. Za tu dobu si vytvořila dobré jméno v oblasti střech. Pravidelně se účastníme školení na všechny používané materiály. U naší firmy je možné si objednat jakékoliv střechy na klíč, neboť zabezpečujeme tesařské práce, pokrývačské práce a klempířské práce.

Dále nabízíme odborné montáže hromosvodů včetně revizí, poradenskou činnost k řešení střechy. Vyhotovení cenových nabídek na střešní plášť je zdarma!

Zakázky získáváme především na doporučení, obracejí se na nás zákazníci, kteří chtějí pomoci s řešením střešního pláště. Samozřejmě jsou i zákazníci, kteří jsou již předem rozhodnuti, kterou krytinu si chtějí dát na střechu. Bohužel, ne vždy je jejich přání reálné z pohledu sklonu střešního pláště nebo provedení různých detailů na střeše. S těmito zákazníky se vede diskuse o možných jiných materiálech a o možnosti náhradního řešení.

Těšíme se na spolupráci.

Produkty

hromosvody střešní okna nadkrokevní izolace

Služby

klempířské práce pokrývačské práce tesařské práce hydroizolace střech a spodní stavby izolace plochých střech drobné zednické práce

Kontakty

Telefony

+420 731 486 978 hlavní telefon
+420 581 070 832 další telefon
+420 731 486 976 mobilní telefon

Emaily

jaromir.hrabal@tiscali.cz

Odkazy

www.strechyhrabal.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu