Ověřená firma

Základní škola a mateřská škola Třebíč, Bartuškova 700

0 (0 hodnocení)

+420 568 850 227

Akční nabídka

Popis činnosti

Základní a mateřská škola na Bartuškově ulici v Třebíči Borovině se nachází v krásné části města nad Libušiným údolím s výhledem na pole, lesy a zahrady a v klidném prostředí pro práci a život. Škola se snaží poskytnout co nejlepší podmínky pro učení všem žákům bez rozdílu. Pro žáky sportovně nadané zřizuje sportovní třídy zaměřené na fotbal, gymnastiku a plavání.

Kromě běžných a sportovních tříd je ZŠ Bartuškova jedinou školou na okrese Třebíč, která zřizuje specializované třídy pro žáky s poruchami učení. Výuka v těchto třídách probíhá podle stejného vzdělávacího programu jako v běžných třídách, nejvyšší počet žáků v těchto třídách je 12, což zaručuje individuální přístup ke všem dětem podle jejich potřeb. Velká pozornost je věnována také výuce cizích jazyků. Součástí školy je školní družina a školní klub a jedno oddělení mateřské školy pro děti ve věku od tří do šesti let.
Na škole úspěšně pracuje Žákovský parlament, který úzce spolupracuje se Studentským parlamentem města Třebíče.

O svědomité a zodpovědné práci vyučujících svědčí i dlouhodobé velmi dobré výsledky při přijímání žáků 9. ročníku na střední školy. Od září 2005 má škola i své Školní poradenské pracoviště, které tvoří školní speciální pedagožka, výchovná poradkyně a metodička prevence.

Významným úspěchem je zařazení školy do sítě Škol podporujících zdraví. Škola se velice aktivně zapojuje do mnoha projektů, díky kterým se daří neustále zkvalitňovat a modernizovat výuku, zajišťovat profesionální růst všech pedagogických pracovníků a pořizovat nejmodernější techniku.

Snahou školy je vytvořit pro všechny žáky a zaměstnance příjemné a pohodové prostředí.

Služby

služby základní školy služby mateřské školy

Kontakty

Telefony

+420 568 850 227 hlavní telefon
+420 568 851 831 Alt

Emaily

skola@zsbartuskova.cz

Odkazy

www.zsbartuskova.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 6 - 16
Út 6 - 16
St 6 - 16
Čt 6 - 16
6 - 16

Klíčová slova

základní škola Třebíč mateřská škola Třebíč sportovní třídy speciální výuka projekt Zdravá výživa

Kategorie

Školy základní Školy mateřské, jesle Školy speciální

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu