Levorová Dana Ing. - auditor a daňový poradce

0 (0 hodnocení)

+420 377 440 185

Popis činnosti

Podnikáte? Nechcete se zatěžovat administrativními pracemi a přitom vše mít v pořádku? Obraťte se na služby naší firmy Ing. Dana Levorová auditor a daňový poradce.

Zaměřujeme se jak na malé, tak i větší firmy. Menším firmám, které nemají vlastní účetní, zpracováváme kompletní účetní a mzdovou agendu včetně styku s úřady. Pro větší firmy, které mají své vlastní účetní, jsme schopni zajistit daňové a účetní konzultace, zpracování daňových přiznání a zabezpečení auditorského ověření účetní závěrky.

Zajistíme kompletní likvidaci firem. Poskytujeme účetní a daňový servis pro likvidátory. Firma je pojištěna proti případným škodám, které by způsobila svým klientům. Využijte naší nabídky!

V čele firmy je Ing. Dana Levorová, která má osvědčení jako daňový poradce od roku 1996 a jako auditor od roku 1997, živnostenské oprávnění na vedení účetnictví vlastní od roku 1991.

Služby

účetnictví audit daňová přiznání vedení účetnictví

Kontakty

Telefony

+420 377 440 185 hlavní telefon

Emaily

dlevorova@volny.cz

Odkazy

http://www.levora.info website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 16
Út 8 - 16
St 8 - 16
Čt 8 - 16 Dnes
8 - 16

Klíčová slova

audit daně účetnictví mzdy daňová přiznání Ing. Dana Levorová audit Plzeň daně Plzeň daňový poradce daňové poradenství auditor audit Plzeň kancelář daňového poradce účetnictví Plzeň mzdy Plzeň

Kategorie

Auditoři Účetnictví Účetnické poradenství

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu