Ověřená firma

MTT - Moulds and Tools - Technic s.r.o.

Výroba prototypových a malosériových vstřikovacích forem ze slitin hliníku.

0 (0 hodnocení)

+420 571 667 705

Popis činnosti

Firma Moulds and Tools je dynamicky se rozvíjející soukromá firma působící od roku 1999 v segmentu trhu zaměřeného na výrobu prototypových a malosériových vstřikovacích forem. Jsme schopni vyrobit jak formu, tak provádíme i vývoj výlisku, design tvaru a samozřejmě i odlisování vzorků.

Specializujeme se výhradně na výrobu prototypových a malosériových vstřikovacích forem ze slitin Al. Hliníkové vstřikovací formy na plasty. Největší podíl výroby má u nás automobilový průmysl. Právě v této oblasti vyniknou výhody prototypových forem. Zejména možnost častého změnování geometrie v kombinaci s časovým tlakem na dokončení vzorků.

V této oblasti máme bohaté zkušenosti získané z mnoha realizovaných projektů a díky tomu dokážeme zakázky realizovat ve velmi krátké době, a provést konstrukční přípravu pro výrobu formy, výrobu formy i vlastní vzorkování jednotlivých dílů.

Samozřejmostí je zpracování všech dat na výkonných CAD a CAM systémech. Jako vstupní předloha často slouží pouhá skica, ale častěji je základem pro další práci 3D digitální model z některého jiného z CAD systému.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Hliníkové vstřikovací formy na plasty Prototypové formy Malosériové formy Plastové díly Světlomety Autodíly pohledové Autodíly technické Díly pro spotřební průmysl

Služby

Výroba a prodej Frézování Vzorkování a vstřikování Měření

Značky

MTT

Kontakty

Telefony

+420 571 667 705 hlavní telefon
+420 571 667 700 Tel.

Emaily

post@mtt.cz

Odkazy

www.mtt.cz

Kontakty

Působíme v okolí až 500 km od sídla

Otevírací hodiny

Po 7 - 17
Út 7 - 17
St 7 - 17
Čt 7 - 17
7 - 17 Dnes
So zavřeno
Ne zavřeno

Klíčová slova

hliníkové formy formy na plasty prototypové formy výroba forem vstřikovací formy prototypy plastové díly malosériové formy automobilový průmysl plastové díly světlomety autodíly pohledové autodíly technické autodíly spotřební průmysl slitiny hliníku formy z hliníku frézování vzorkování vstřikování plastů

Kategorie

Formy Plastové lisované výrobky Lisované výrobky Automobily - náhradní díly Automobily - příslušenství a doplňky

Platební metody

  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu