Ověřená firma

ELEKTROLICHT CZ s.r.o.

Disponujeme důkladnými komplexními znalostmi a dlouholetými zkušenostmi nabytými při přípravách a realizacích řady významných a rozsáhlých projektů.

0 (0 hodnocení)

+420 545 321 284

Akční nabídka

Popis činnosti

Hledáte profesionála v oboru osvětlování? Pak jsme zde právě pro Vás.

Projekty a realizace osvětlení budov, interiérů, exteriérů, kanceláří, restaurací, výrobních hal a veřejných prostranství. Působíme na trhu od roku 1991. Poskytujeme i poradenskou činnost, velkoobchod, maloobchod. Záběr od jednotlivých interiérů až po inteligentní řízení osvětlení napojené na komplexní řídicí systémy budov.

Naše nabídka není omezena pouze na sortiment partnerských firem. Pro komplexní řešení osvětlení celých objektů využíváme nepřeberné množství svítidel různých dodavatelů. Díky tomu jsme schopni realizovat projekty, splňující představy a požadavky každého zákazníka.

Studie a projekty zpracováváme výpočetním programem RELUX, který je na špičkové evropské úrovni a využívá originální data svítidel poskytovaná výrobci. Za spolupráce naší společnosti byl lokalizován do českého jazyka.

Neváhejte se na nás obrátit, budeme se těšit na případnou spolupráci s Vámi!

Produkty

interiérové osvětlení závěsná svítidla svítidla na slavnosti svítidla nouzové osvětlení osvětlení sportovišť speciální průmyslová svítidla exteriérové osvětlení přisazená svítidla osvětlení pracovišť architektonické osvětlení osvětlovací podhledy

Služby

plošné osvětlení zpracování studií světelně-technický projekt dodávky svítidel záruční a pozáruční servis měření osvětlení nasvětlování prostor, fasád, památek

Značky

XAL REGENT WILA NORKA MEYER GHIDINI MOLTO LUCE PLANLICHT HOLOPHANE

Kontakty

Telefony

+420 545 321 284 hlavní telefon
+420 603 446 213 Mobil
+420 545 214 020 Fax

Emaily

info@elektrolicht.cz

Odkazy

www.elektrolicht.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu