Dr. Kulich Pharma, s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 323 619 700

Popis činnosti

Jsme významným českým výrobcem a dodavatelem nejširšího sortimentu farmaceutických surovin, lečivých přípravků, čistých a speciálních chemikálií, zdravotnického, obalového a pomocného materiálu, laboratorních potřeb a volně prodejného sortimentu do: lékáren, zdravotnických zařízení, vědeckých a výzkumných pracovišť, laboratoří, školství, dalších subjektů v ČR a EU.
Provozujeme služby laboratoře, která má certifikát Státního ústavu pro kontrolu léčiv (č.538). Nabízíme provádění fyzikálních, fyzikálně-chemických a chemických zkoušek (včetně kapalinové, plynové chromatografie, AAS atd.) a další analýzy dle dohody.
Sklady naší společnosti jsou schváleny Státním ústavem pro kontrolu léčiv (GMP). Skladovací prostory jsou vybaveny a schváleny i pro skladování nebezpečných látek včetně hořlavin. Volné skladovací kapacity nabízíme v provozovnách Říčany u Prahy, Hradec Králové a Otrokovice.
Nabízíme přepravní kapacitu v klimatizovaných vozidlech po celé České republice od 600 kg do 5000 kg (včetně hydraulického čela). Naše vozidla jsou schválena pro přepravu nebezpečných látek po pozemních komunikacích (ADR).

Produkty

Volně prodejný sortiment kosmetika potravinové doplňky náplasti PHARMADOCT kojenecké potřeby potraviny a nápoje odborné publikace

Služby

laboratorní služby skladovací služby dopravní a přepravní služby

Kontakty

Telefony

+420 323 619 700 hlavní telefon
+420 323 619 719 další telefon

Emaily

objednavky@kulich.cz
informace@kulich.cz

Odkazy

http://www.drkulichpharma.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7 - 17
Út 7 - 17 Dnes
St 7 - 17
Čt 7 - 17
7 - 17

Klíčová slova

farmacie laboratorní služby kosmetika zdravotnický materiál náplasti

Kategorie

Léčiva, léky

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu