Ověřená firma

Valdíkov - obecní úřad

Obec ležící v kraji Vysočina.

0 (0 hodnocení)

+420 568 875 777

Popis činnosti

První písemná zpráva o naši obci pochází z roku 1104. Obec se nachází v nadmořské výšce 442 metrů. Rozkládá se v kraji zvaném Podhorácko, v předhůří Českomoravské vrchoviny. Obec je rozložena v mírné dolině, na břehu rybníka valdíkovského. K obci patří ještě dvě místní části – Doubrava a Opatský mlýn.

O svátku Nejsvětější Trojice pořádáme v obci dvoudenní pouť.

Politicky samostatnou obcí se Valdíkov stal v roce 1901. V současné době v naši obci žije 106 obyvatel, ve 43 domech. V obci byla postavena nová budova úřadovny obce, je zde obchod pro potřebu obyvatel, obecní knihovna, společenská místnost a hasičská zbrojnice. Poskytujeme služby Czech POINT.

V obci bylo založeno honební společenstvo, část žen je sdružena v místní organizaci Českého červeného kříže a nejsilnější složkou je Sbor Dobrovolných hasičů. Naše obec je členem Regionu Horácko, se sídlem v Budišově, členem svazku obcí Skládka komunálního odpadu – Petrůvky, členem Sdružení pro plynofikaci – Budišovsko a Energetického sdružení obcí Jižní Moravy. Naší obci prochází několik cyklotras, řádně označených a zbudovaných obcemi a Regionem Horácko.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Služby

služby obecního úřadu Czech POINT služby občanům

Kontakty

Telefony

+420 568 875 777 hlavní telefon
+420 568 875 777 FAX

Emaily

ou.valdikov@seznam.cz

Odkazy

www.valdikov.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po zavřeno
Út zavřeno
St zavřeno Dnes
Čt 17 - 19
zavřeno
So zavřeno
Ne zavřeno

Klíčová slova

obecní úřad pouť Czech POINT úřad úřád obce obec Valdíkov obecní úřad Valdíkov hasiči hasiči Valdíkov starosta obce starosta Valdíkova zastupitelstvo obce zastupitelstvo

Kategorie

Úřady krajské, městské a obecní, magistráty Ostatní úřady a instituce

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu