Ověřená firma

SMC Industrial Automation CZ s.r.o

0 (0 hodnocení)

+420 541 424 611

Akční nabídka

Popis činnosti

Jsme globálním lídrem trhu v oblasti průmyslové automatizace s pneumatickými a elektrickými systémy. Na vrchol nás přivedly inovativní produkty, vysoce produktivní řešení a nejvyšší kvalita výrobků a služeb. Jsme zodpovědný a spolehlivý partner pro naše zákazníky a nabízíme řešení na míru pro všechna průmyslová odvětví.

Hlavní sídlo společnosti je v Brně, na adrese Hudcova 78a.
Budova má přes 6 200 m2, vlastní inženýrské a školicí centrum a centrální sklad. Momentálně zde pracuje přes 50 zaměstnanců v oddělení zákaznického servisu, technické podpory, obchodu, financí, skladu, logistiky a managementu. Servis a technická podpora pro zákazníky je zajištěna díky sedmi pobočkám v rámci celé ČR (Brno, Mladá Boleslav, Litvínov, Plzeň, Ústí nad Orlicí, Napajedla, Ostrava).
Můžeme předložit certifikaci podle ISO 9001 a zaručit tak, že dále rozvíjíme řízení kvality pro zákazníky působící v celém světě.
Kontaktujte nás. Osobně vám poradíme, jak dosáhnout optimálního výkonu vašich automatizačních procesů.

Produkty

automatizované systémy 5cestné elektromagnetické ventily hadice elektropohony zařízení pro eliminaci statického výboje prvky pro vysoké vakuum průmyslové filtry prvky pro regulaci průtoku kapalin prvky pro regulaci průtoku plynu procesní čerpadla prvky pro řízení teploty médií prvky pro čistá prostředí aplikace pro čisté prostředí snímače školicí a výukové systémy

Služby

průmyslová automatizace pneumatické prvky

Kontakty

Telefony

+420 541 424 611 hlavní telefon

Emaily

sales@smc.cz
management@smc.cz
office@smc.cz

Odkazy

www.smc.cz website

Kontakty

Klíčová slova

pneumatické prvky automatizované systémy průmyslová automatizace

Kategorie

Automatizace průmyslová

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu