+420 377 385 240

Dveře

Popis činnosti

Naše firma je vysoce specializovaná na prodej dveří SAPELI, v kterých je již dlouho nejlepším prodejcem v Západočeském a Karlovarském kraji. Prodejna s výstavní plochou necelých 500 m2 se řadí mezi největší prodejny v Západočeském kraji s největším výběrem dveří. Zde jsou průběžně obměňovány veškeré vzorky, abychom Vám nabídli vždy to nejlepší, co výrobci mají v nabídce.

U nás máte na výběr z více než 100 ks dveří SAPELI, přičemž více než 50 % je osazeno v zárubních. Jsou zde k vidění i celoskleněné dveře J.A.P. a další speciální dveře. Ke dveřím nabízíme a máme vystaveno i dveřní kování M&T a další doplňky.

Naše dlouholeté působení v profesionální činnosti prodeje, poradenství a kvalitních služeb ve světě podlah nás zařadilo mezi významné zástupce předních světových výrobců.

Nabídka podlahových krytin je opravdu nejširší, najdete u nás vyvzorované podlahy předních výrobců, jako Balterio, Armstrong, HOCO, Timber Top, Berthold, Forbo, Thermofix, a mnoha dalších značek. Také si vyberete z velkého množství doplňkových materiálů, jako jsou lišty, sokly, podložky, koncovky, lepidla a stěrkové hmoty pro přípravu podkladu, např. PCI.

V roce 2015 došlo k majetkovému propojení obchodní společnosti ESSPE s.r.o. a dodavatelskou společností SAPELI a.s. Tímto propojením zároveň vznikla vzorkovna dveří s nejvyšším ohodnocením od výrobce, SAPELI CENTRUM. Spojením společností vznikl obchodní partner s velmi silným zázemím a mnoha výhodami.

Na podlaze se odehrává vše, uvědomujeme si jakou nedílnou součástí naše produkty jsou, a proto jsou podlahy náš život.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Interiérové dveře Skleněné výplně Vchodové dveře Bezpečnostní dveře Protipožární dveře Kouřotěsné dveře Protihlukové Zárubně Kování a kliky Stavební pouzdra PVC podlahy Vinylové dílce Vinylová plovoucí podlaha Linoleum Pryžové podlahy Koberce Laminátové podlahy Dřevěné třívrstvé podlahy Dřevěné masivní podlahy Rýhovaná prkna Korkové podlahy Stavební chemie Čištění a údržba podlah Nářadí pro podlaháře Doplňky

Služby

Prodej dveří a podlah Pronájmy nebytových prostor

Značky

SAPELI J.A.P. M&T Balterio Armstrong HOCO Timber Top Berthold Forbo Thermofix

Kontakty

Telefony

+420 377 385 240 Dveře
+420 377 322 228 Podlahy

Emaily

info@esspe.cz

Odkazy

www.esspe.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu