Popis činnosti

Firma ZDRAVPO Pardubice s.r.o. je prodejnou zdravotnických potřeb. Prodáváme velmi širokou škálu zdravotnických potřeb. Působnost prodejny je především pro město Pardubice a okolí. S ohledem na šíři sortimentu a schopnost zajistit zdravotnické potřeby pro lidi všech věkových skupin. Jsme schopni dodat zdravotnické potřeby do Chrudimi, Vysokho Mýto, Lázně Bohdaneč, Přelouč, Holice atd.

Zdravotnické pomůcky rozvážíme zdarma pro Pardubice a blízké okolí.

Zdravotnické potřeby - sortiment na webu:
Sortiment zdravotnických potřeb je na stránkách zobrazován v členění, které vidíte na levém boku. Každý obor se dále čĺení podle jeho charakteru. Zdravotnické potřeby jsou zobrazovány prostřednictvím webů našich dodavatelů a prostřednictvím samostatně vytvořených stránek.

V mnohých případech není možné zdravotnické potřeby prezentovat v plném rozsahu, a tak mnohé stránky naznačují, co vše je možné od prodejny zdravotnických potřeba získat.

Produkty

Kompenzační a rehabilitační pomůcky Diagnostická technika Stomické a urologické pomůcky Ochranné pomůcky Zdravá obuv Ortézy a bandáže Pro kojící matky a děti Péče o nohy Zdravotnický materiál Přístoje a pomůcky na podporu zdraví Relaxace a péče o tělo Protetické prádlo a kompresivní punčochy

Značky

ESSI SEIBEL PROTETICA BERKEMANN SANTE

Kontakty

Telefony

+420 466 511 693 hlavní telefon

Emaily

zdravpo.pardubice@tiscali.cz

Odkazy

www.zdravotnicke-potreby-zdravpo.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu