Popis činnosti

Masarykova městská nemocnice v Jilemnici se od svého vzniku v roce 1934 řadí mezi nejvýznamnější zdravotnická zařízení v regionu.

Provozujeme 6 základních lůžkových odborností: ARO, dětské a novorozenecké, gynekologie a porodnictví, chirurgie, interna, neurologie. Součástí jsou i pracoviště komplementu a odborné ambulance.

Cílem je nejen udržovat, ale především kontinuálně zvyšovat kvalitu zdravotní péče v turisticky atraktivním regionu, a nabídnout občanům ČR i zahraničním návštěvníkům přívětivé prostředí a kvalitní služby. Největším bohatstvím nemocnice je však její personál. Přátelskost, slušnost a odborná erudovanost, jsou společně s bezpečím pacientů nejvyššími hodnotami nemocnice.

Více na našich www stránkách.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Služby

dětské a novorozenecké gynekologie a porodnictví odborné ambulance gynekologie chirurgie interna ARO neurologie alergologie nemocnice Jilemnice ZZS Libereckého kraje Policie České republiky - odd. Jilemnice Městská policie Jilemnice dopravní zdravotní služba IZS - logopedie homeopatická ambulance nutriční terapeut charita ordinace - centrum intervenčních psychosociálních služeb Libereckého kraje občanské sdružení Déčko

Kontakty

Telefony

+420 481 551 111 hlavní telefon

Emaily

vedeni@nemjil.cz

Odkazy

www.nemjil.cz/cz/ website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu