Savencia Fromage & Dairy Czech Republic, a.s.

0 (0 hodnocení)

+420 518 390 711

Akční nabídka

Popis činnosti

Společnost Savencia Fromage & Dairy, a. s. působí v České a Slovenské republice od roku 1993. Od té doby se v obou zemích stala lídrem na trhu se sýrařskými a mlékarenskými specialitami, a to především díky jedinečné kvalitě a nezaměnitelné chuti svých výrobků. Ve třech závodech v ČR a v jednom na Slovensku v současné době pracuje 1200 zaměstnanců, kteří velkou měrou přispívají k úspěchům celé skupiny.

Savencia Fromage & Dairy, a. s. je nejvýznamnějším výrobcem tavených sýrů v České republice. Je členem. Savencia Fromage & Dairy, a. s. je vlastníkem značek Apetito, Maratonec a Javor, výhradním distributorem slovenských přírodních sýrů značky Liptov. Sedlčany vyrábí plísňové sýry pod názvem Sedlčanský sýr a zdravý čerství sýr Lučina.
Nadstandardní kvalitu svých produktů může zaručit díky modernizovanému provozu v Hodoníně, který svými parametry plně odpovídá aktuálním předpisům Evropské unie, a zavádění systému ISO. Počátky mlékárenské výroby v Hodoníně sahají až do 18. století. Dnešní společnost Fromage & Dairy, a. s. vznikla po privatizaci Lacrumu Hodonín.


Úspěchy Fromage & Dairy, a. s. vyrostly na pevných základech, které vytvořili naši předchůdci. Již v roce 1923 založili "Mléka pastevní družstvo v Přibyslavi" a připravili budoucí prosperitu Fromage & Dairy, a. s. tím, že orientovali výrobní činnost na speciality a získali oblibu u spotřebitelů. Hned v roce 1924, kdy započala výroba, se v Fromage & Dairy, a. s. začal vyrábět sýr s ušlechtilou bílou plísní na povrchu. S názvem Přibyslavský camembert se později stal známý jako Hermelín s typickým obrázkem krále sýrů na obalu. V raném období se přímo v Fromage & Dairy, a. s. nebo jejích pobočkách vyráběly další sýrové speciality Bel Paese (Zlato), De Brie.

Produkty

tavené sýry plísňové sýry sýry s bílou plísní dezerty sýrový krém pribináček piškotík kidiboo křup sýrové omáčky Apetito předsmažené pološtiepok parenica bryndza korbáček

Značky

APETITO MARATONEC JAVOR PRIBINA KRÁL SÝRŮ PRIBINÁČE LIPTOV GERABON MILKANA SAVENCIA FROMAGE & DAIRY SEDLČANSKÝ BAMBINO LUČINA

Kontakty

Telefony

+420 518 390 711 hlavní telefon

Emaily

info@savencia-fd.info

Odkazy

savencia-fd.cz/ website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7 - 15
Út 7 - 15
St 7 - 15
Čt 7 - 15
7 - 15 Dnes

Klíčová slova

Apetito Maratonec Javor Pribina Král sýrů

Kategorie

Mléko a mléčné výrobky Potraviny - výroba

Platební metody

  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu