Popis činnosti

Hotelový komplex vlastněný společností ŽĎAS, a.s. je postaven na kopci nad obcí Svratka v srdci Vysočiny, která je jednou z ekologicky nejčistějších oblastí České republiky. Prostředí, ve kterém se hotel nachází, nabízí ideální podmínky k odpočinku a relaxaci s využitím rehabilitačních služeb. Nabízíme možnost využití multifunkčního hřiště (tenis, badminton, házená, košíková, nohejbal, volejbal, kopaná,...), zapůjčení horských kol. Celý areál je zasazen přímo do přírody a obklopen vzrostlými lesy se značenými trasami pro zdatné turisty i klidné procházky. V blízkosti hotelu se nachází také sjezdovka, běžkařské trasy a golfové hřiště.

Hotel je vybaven prostornou restaurací s 90 místy a snídaňovou linkou, která nabízí pro hotelové hosty vynikající tradiční českou, ale i moderní světovou kuchyni. Rovněž jsou nabízena jídla lehká a zeleninová. Samozřejmostí v nabídce jsou domácí moučníky a koláče, záviny, grilované speciality, čerstvé ryby, zvěřina a spousta ostatních kulinářských lahůdek.
Hostům dále nabízíme příjemné posezení v kavárně se 40 místy a v denním baru se 30 místy. Součástí nabídky je dále možnost využít prostornou hotelovou terasu ke gril party a po dohodě s vedením hotelu i noční bar pro posezení v uzavřené společnosti s kapacitou 40 míst.

V našem nově zrekonstruovaném hotelu nabízíme příjemně strávené chvíle pro jednotlivce, skupiny, rodiny s dětmi nebo zázemí pro firemní a společenské akce. Pro náročnější zákazníky máme k dispozici ubytování v hotelových pokojích, pro méně náročné pak v chatách. Hotel disponuje velmi kvalitní gastronomií, kavárnou, barem, kongresovým sálem i několika salónky. Pamatujeme na Váš aktivní odpočinek i relaxaci. Máme pro Vás připravené wellness služby v podobě bazénu, sauny, vodoléčby a masáží.

Přijeďte k nám a přesvědčte se.

Služby

ubytování restaurace konferenční prostory svatby, rodinné oslavy školení WiFi masáže, sauna, bazén turistika horská kola cykloturistika golf stolní tenis multifunkční hřiště sjezdové a běžecké lyžování golfový trenažer venkovní fitness dětské hřiště půjčovna horských kol

Kontakty

Telefony

+420 566 662 611 hlavní telefon
+420 724 131 739 Mobile

Emaily

info@hotel-svratka.cz

Odkazy

http://www.hotel-svratka.cz website

Facebook

Nejbližší podobné firmy

0 (0 hodnocení)

0 (0 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu