JUBO okna s.r.o. Český výrobce plastových oken a dveří

Výroba oken a dveří z profilů třídy „A” německé firmy VEKA.

0 (0 hodnocení)

+420 584 452 300

Popis činnosti

JUBO OKNA s.r.o. je výrobcem plastových oken a dveří z velmi kvalitního a variabilního profilového systému třídy "A" německé firmy VEKA AG (největší výrobce plastových okenních profilů na světě) v různých druzích barevného provedení profilů.

Společnost poskytuje pětiletou záruku na dodávky i na montáž. Servisní činnost je zajištěna firemními specialisty. K dodávkám plastových oken a dveří zajišťuje v případě požadavku odběratele další příslušenství, jako parapety, žaluzie a sítě proti hmyzu. Plastová okna VEKA jsou standardně dodávána včetně mikroventilace.

Výroba plastových oken a dveří je realizována ve výrobním provoze v České Vsi, Polská 4 (okres Jeseník), kde je také sídlo firmy.

Hlavním cílem společnosti je komplexní splnění požadavků zákazníků, a proto je informujeme prostřednictvím obchodních zástupců a nových optimálních technických řešení v úzkém souladu s jejich ekonomickými možnostmi. Proto nejcennější hodnotou naší společnosti je spokojený zákazník.

Produkty

Plastová okna Plastové dveře Izolační skla Kování Parapety Těsnění do oken a dveří Interiérové žaluzie Interiérové sítě proti hmyzu Nadokenní rolety Dveřní výplně Perito Dveřní výplně VP Trend

Služby

prodej servis výroba

Značky

VEKA AG MACO MULTI-TREND Perito VP Trend JUBO okna

Kontakty

Telefony

+420 584 452 300 hlavní telefon
+420 584 428 440 Alt

Emaily

info@jubookna.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu