MEDITECH s.r.o.

Naše společnost je výhradním zástupcem mnoha zahraničních firem na českém trhu. Jsou to CODAN ARGUS AG (Švýcarsko), Talley (Velká Británie), Schölly (Německo), Vitalitec (Německo).

0 (0 hodnocení)

+420 545 422 911

Popis činnosti

Hlavní činností naší společnosti je prodej a servis zdravotnické techniky. Specializujeme se především na intenzivní medicínu (infuzní technika, antidekubitní systémy) a na chirurgickou medicínu (systémy pro rigidní endoskopii, flexibilní nástroje a příslušenství).

Naše společnost působí po celé České republice, hlavními zákazníky jsou především nemocnice, ale také ambulance či domovy důchodců atd.

Naší filozofií je orientace na klienta a neustálé zlepšování našich služeb. I proto jsme za dobu našeho působení dosáhli významného postavení na trhu s infuzní technikou a zároveň jsme se stali jedním z předních dodavatelů antidekubitních systémů a partnerem v komplexním servisu endoskopických optik.

Více informací se dozvíte na našich www stránkách.

Produkty

Lékařská technika Infuzní technika Dekubity, NPWT Optiky Rigidní endoskopie Flexibilní endoskopie Příslušenství

Služby

Prodej lékařské techniky, nástrojů a příslušenství Autorizovaný servis infuzní techniky Servis endoskopických optik Servis antidekubitních matrací

Značky

Codan Argus Talley Medical Schölly Fiberoptic Vitalitec

Kontakty

Telefony

+420 545 422 911 hlavní telefon
+420 545 422 916 Fax

Emaily

ivona@meditech.cz

Odkazy

www.meditech.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 16 Dnes
Út 8 - 16
St 8 - 16
Čt 8 - 16
8 - 16

Klíčová slova

antidekubitní matrace lékařská technika infuzní technika zdravotnická technika lékařské příslušenství MEDITECH Brno antidekubitní matrace Brno infuzní technika Brno lékařské příslušenství Brno lékařská technika Brno lékařské nástroje

Kategorie

Zdravotnická technika a zařízení

Platební metody

  • faktura

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu