Automotoklub Blatná

Specializujeme se na opravy a servis vozidel všech značek. Provádíme karosářské a autolakýrnické práce, měření emisí, státní technické kontroly a diagnostiku.

0 (0 hodnocení)

+420 603 732 579

Main

Popis činnosti

Porouchal se Vám vůz a hledáte odborníky ze Strakonicka, kteří Vám jej zase dají do pořádku? Už nehledejte. Autoservis Blatná nabízí profesionální servisní služby.

Specializujeme se na opravy a servis vozidel všech značek. Provádíme karosářské a autolakýrnické práce, měření emisí, státní technické kontroly a diagnostiku přístrojem Bosch.

Zakoupíte u nás také náhradní díly a pneumatiky všech značek i typů za výhodné ceny. V oboru máme bohaté zkušenosti, takže nás nezaskočí žádný požadavek, vše splníme na 100 %.

Pokud chcete svěřit opravu Vašeho auta do rukou zkušených automechaniků, kontaktujte nás na čísle 603 732 579 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Více informací nalezete na našich webových stránkách.

Produkty

Autoskla Náhradní autodíly Autolaky a lakýrnické potřeby Pneumatiky všech značek

Služby

Autoservis Pneuservis Autolakovna Příprava na STK Repasy Autodiagnostika přístrojem BOSCH Měření emisí Karosářské práce Výměna autoskel Montáž tažných zařízení Prodej autodílů Lakování vozidel

Značky

Bosch

Kontakty

Telefony

+420 603 732 579 Main
+420 383 422 634 Alt

Emaily

amkblatna@seznam.cz

Odkazy

http://www.amkblatna.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu