Prodej a půjčovna stavebního nářadí | DELTA Nářadí

Prodejna a půjčovna stavebního nářadí pro profesionály!

100 (1 hodnocení)

+420 608 024 848

Prodej a půjčovna stavebního nářadí

Popis činnosti

Hlavní činností firmy je prodej profesionálního nářadí, nástrojů a strojů pro stavebnictví a stavební řemesla, se specializací pro klempíře, pokrývače, tesaře, firmy zabývající se opravami plochých střech, sádrokartonáře, montážníky stavebních výplní zámečníky a výrobce dřevodomů, a všude tam kde se uplatní naštřelovačky a hřebíkovačky Paslode, Spit nebo Duo-fast .

Naší prioritou je rychlá dodávka zboží přímo k našim zákazníkům. V případě potřeby,Vám nářadí o které projevíte zájem můžeme předvést přímo ve Vaší firmě.

Provozujeme také půjčovnu stavebního náředí, kde jsou stále k dispozici bourací kladiva a vrtačky DUSS, nářadí pro nastřelování - hřebíkovačky Paslode a hřebíkovačky Spit, úhlové brusky a šroubováky Spit nebo třípaprskový laser Flex.

Přímo v naší firmě provádíme servis pneumatických hřebíkovaček, sponkovaček Paslode a DUO FAST, plynových hřebíkovaček Paslode všech typů. Dále zajišťujeme záruční i mimozáruční servis značek Makita, Flex, Spit, Bosch, Narex a dalších.

Na spolupráci s Vámi se těší kolektiv firmy DELTA nářadí.

Produkty

Kotevní technika Tesařské stroje Vrtací a bourací technika Elektronářadí Speciální stroje a elektronářadí Diamantové řezání a vrtání Nastřelování Stavební chemie Ruční nářadí Měřidla Spojovací materiál Elektrocentrály Nářadí pro topenáře Speciální nářadí pro klempíře Speciální nářadí pro pokrývače a tesaře Ochranné pracovní oděvy a pomůcky

Služby

Prodej nářadí E-shop Půjčovna Servis

Značky

SPIT MKT Mafell Protool Holz-Her DUSS Fein Flex Makita AEG Milwaukee NAREX Hitachi BOSCH Knipex Witte COX Mitsubishi Honda

Kontakty

Telefony

+420 608 024 848 Prodej a půjčovna stavebního nářadí
+420 776 024 849 Prodej a půjčovna stavebního nářadí

Emaily

obchod@deltanaradi.cz Prodej a půjčovna stavebního nářadí

Odkazy

deltanaradi.cz/ Prodej a půjčovna stavebního nářadí

Hodnocení

  • 100 od , 04.06.2020 17:03
    Prodej a půjčovna stavebního nářadí pro profesionály! Doporučuji. David Ejem

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu