Foitová - Vrba - Pohřební služba

Ve chvílích, kdy ztrácíte své nejbližší, nacházíte se ve velmi těžké a stresující životní situaci. Dovolte křížnám v těchto nelehkých chvílích pomoci Vám odbornou radou a poskytnutím kompletních pohřebních a hřbitovních služeb.

0 (0 hodnocení)

+420 382 218 021

Popis činnosti

Ve chvílích nejtěžších, při ztrátě blízké osoby Vám nabízíme kompletní služby k důstojnému rozloučení. Nemůžeme zmírnit Vaši bolest, ale můžeme Vám usnadnit situaci, do které Vás osud přivedl. Naše služby můžete využít bez ohledu na to, kde k úmrtí došlo a kdo případně zajišťoval převoz.

Naše firma byla oceněna ZNAKEM KVALITY uděleným Sdružením pohřebnictví ČR, kterého jsme členem. Toto členství nás zavazuje k respektování Kodexu cti, v němž je stanoveno, co se považuje za etické chování v rámci provozování pohřební služby.

Zajistíme důstojné rozloučení se zesnulými. Nabízíme veškeré pohřební služby. Působíme v regionu Písek, Mirovice, Mirotice, Čimelice, Protivín, Bernartice. Naše služby můžete využít bez ohledu na to, kde k úmrtí došlo, a to i v případě, kdy převoz zesnulého zajišťovala jiná pohřební služba. Možnost zařízení pohřbu po celé ČR.

Zajišťujeme pohřební služby NONSTOP. Veškeré informace rádi poskytneme na bezplatné lince 800 201 101.

Přijměte, prosím, naši pomoc a dovolte nám, abychom Vám byli nápomocni a stali se Vašimi odbornými poradci a průvodci.

Produkty

Květinové dary Hřbitovní zboží Obaly na urny Lampičky a sklípky do země Smuteční oznámení - parte Keramické fotografie na pomníky Rakve

Služby

STÁLÁ SLUŽBA 24 HODIN DENNĚ Poradenské služba Kamenické práce Uložení uren do hrobu Zhotovení nápisů na pomníky Převozy zemřelých po celé ČR i ze zahraničí

Členství v profesních spolcích

Sdružení pohřebníctví ČR

Kontakty

Telefony

+420 382 218 021 hlavní telefon
+420 606 759 109 Mobile
+420 606 484 553 Mobile

Emaily

foitovadana@seznam.cz

Odkazy

www.pohreb-pisek.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu