Rehabilitační ústav pro cévní choroby mozkové, spol. s r.o.

Úspěšná rehabilitační léčba pacientů po cévních mozkových příhodách v Chotěboři.

0 (0 hodnocení)

+420 569 626 621

Main

Popis činnosti

Rehabilitační ústav v Chotěboři je od roku 1995 nestátní zdravotnické zařízení.
Do ústavu jsou přijímáni především pacienti z regionu Vysočina a kapacita ústavu je doplňována pacienty z celé České republiky. Ústav disponuje 40 lůžky.
Léčba je hrazena zdravotními pojišťovnami a pacientům jsou také nabízeny nadstandardní služby za úhradu. Součástí ústavu je i ambulantní část.
Zárukou vysoké kvality a velmi dobrých výsledků v léčbě je tým specializovaných a odborných pracovníků, který pečuje o zdraví a spokojenost nemocných.
O pacienty se stará 24 hodin denně tým kvalifikovaných a registrovaných zdravotních sester, které při své práci využívají nejnovější ošetřovatelské postupy a dlouholeté zkušenosti.

Služby

Ambulantní zdravotní péče Nadstandartní služby Rehabilitační ambulance Neurologická ambulance Interní ambulance Fyzioterapie Fyzikální terapie Ergoterapie Klinická logopedie Rehabilitační péče

Speciality

Základní informace: http://www.rehustav.cz/content.php?druh=onas&nad=O nás Příjem pacienta: http://www.rehustav.cz/content.php?druh=prijem&nad=Příjem pacienta Lékařská a ošetř. péče: http://www.rehustav.cz/content.php?druh=pece&nad=Ošetřovatelská péče

Kontakty

Telefony

+420 569 626 621 Main
+420 569 626 621 Alt

Emaily

ru@rehustav.cz

Odkazy

rehustav.cz/ website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu