FINISH v.o.s.

Pod jednou střechou vše pro sítotisk, textilní, digitální i tampónový tisk a digitální potisk textilu.

0 (0 hodnocení)

+420 466 304 360

Popis činnosti

Naše tiskárna je vybavena špičkovými stroji pro sítotisk, digitální tisk pro rolové i deskové materiály, tampónový tisk, textilní tisk sítotiskem včetně digitálního potisku textilu. Naši kvalifikovaní tiskaři si poradí i s nejsložitějšími tiskovými zakázkami.

Zpestřením práce tiskárny je i tisk serigrafií pro renomované výtvarné umělce.

Poskytujeme záruční servis na námi prodávané sítotiskové stroje a zařízení, tamponové stroje a samozřejmě i pozáruční servis. Po dohodě poskytujeme i servis na stroje, které nebyly zakoupeny u nás.

Finish je akreditovaným prodejcem textilu firem Fruit of the Loom, Russell a STEDMAN. Reklamní textil – trička, mikiny, polokošile, košile, fleecové mikiny, outdoorové a pracovní bundy, kalhoty, funkční textil a další textil. Reklamní trika a další zboží nabízíme rovněž v e-shopu www.trika-tricka.cz.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

sítotiskové stroje a zařízení tamponové stroje a zařízení

Služby

tisk výroba letáků, plakátů výroba obalů napínání sítotiskových tkanin výroba sítotiskových šablon - kopírování broušení těrek míchací služba barev dle Pantone vývoj a výroba dárkových obalů potisk textilu vlastním motivem záruční a pozáruční servis

Značky

Fruit of the Loom Kornit Anatol Saati Sericol

Kontakty

Telefony

+420 466 304 360 hlavní telefon

Emaily

finish@finish-pce.cz

Odkazy

www.finish-pce.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu