Hotel Plzeň ***

Hotel podle Vašich představ, designový hotel s rodinnou atmosférou!

0 (0 hodnocení)

+420 377 224 034

Popis činnosti

Náš hotel se nachází v Plzni, metropoli a srdci západních Čech - kraje, který je tak rozmanitý a zajímavý, stejně jako Plzeň, kde se snoubí historie s budoucností a vytváří tak jedinečný komplex nabízející zajímavosti snad z každého soudku.

Plzeň je jedinečné město a přesně takový je i Hotel Plzeň ***® Přejeme si, abyste si Váš pobyt v Plzni co nejvíce vychutnali a proto Vám nabízíme skvělé hotelové a ubytovací služby a jsme připraveni pro Vás přichystat mnoho dalšího ve spolupráci s našimi partnery.

Ubytovat se můžete v jednom z 38 pokojů včetně apartmánů, kde každý je jiný a každý má svoje vlastní kouzlo, Vám navodí skvělou atmosféru pro Vaše aktivity v Plzni. V každém pokoji můžete sledovat satelitní TV a surfovat na internetu. Vaše vozidlo může stát zaparkované v bezpečí vnitrobloku našeho hotelu. Horká káva a snídaně formou švédského stolu je samozřejmostí.

Na recepci s nonstop provozem Vám rádi poradíme s jakýmkoliv problémem a naši kuchaři Restaurace Hotel Plzeň ***® Vám na pánvích a v hrncích připraví téměř cokoliv, na co pomyslíte nebo máte chuť a dokonce doneseme až na pokoj.

Nevěříte? Nechceme Vás přesvědčovat slovy, přijeďte a uvidíte, jak je to u nás krásné, těšíme se na Vás.

Služby

Ubytování Restaurace Pořádní školení Svatby a rodinné oslavy Wi-Fi Pošta a administrativa Lobby bar Praní a žehlení Snídaně na pokoj

Kontakty

Telefony

+420 377 224 034 hlavní telefon
+420 377 326 570 Fax
+420 774 224 034 Mobil

Emaily

info@hotelplzen.cz

Odkazy

www.hotelplzen.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po nonstop
Út nonstop
St nonstop
Čt nonstop
nonstop Dnes
So nonstop
Ne nonstop

Klíčová slova

ubytování hotely pizzerie restaurace rozvoz jídel hotel hotel Plzeň apartmány pokoje volné pokoje dvoulůžkové pokoje luxusní apartmány volné pokoje Plzeň apartmány Plzeň ubytování Plzeň ubytování v Plzni lobby bar Plzeň snídaně na pokoj nonstop recepce Plzeň Taxi Plzeň

Kategorie

Hotely Ubytování v soukromí Restaurace Volný čas Konference, kongresy - pořádání, služby

Platební metody

  • American Express
  • VISA
  • hotově
  • faktura
  • MASTERCARD
  • DINERSCLUB

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu