Ověřená firma

Gymnázium, Moravský Krumlov, Smetanova 168

Gymnázium Moravský Krumlov (GMK) má více než 60 letou tradici.

0 (0 hodnocení)

+420 515 322 234

Popis činnosti

Chcete dopřát svým dětem to nejlepší vzdělání? Zajímá je interaktivní výuka? Nechte je studovat na Gymnáziu v Moravském Krumlově. Charakteristickým znakem gymnázia je poskytování všeobecného vzdělání. Studenti se tedy především připravují na vysokoškolské studium, ale také i pro uplatnění ve správě, kultuře a dalších oblastech.

Vybrat si můžete čtyřleté studium, šestileté i osmileté studium.

Svým mezioborovým charakterem vytváří vhodné předpoklady pro zaměstnání svých absolventů v různých oblastech, neboť výhodou těchto absolventů je jejich univerzálnost při zapracování v různých oborech. O jejich konkurenceschopnosti svědčí vysoké procento přijatých na VŠ - od 95 % do 100 %.

Dáváme důraz na cizí jazyky. Zaměřujeme se především na angličtinu, němčinu a latinu, zájemcům ovšem zajistíme i výuku ruštiny a francouzštiny. Možnost složení mezinárodních zkoušek z FCE až s úsporou 9550,- Kč.

Informatika a výpočetní technika, jeden z nejžádanějších oborů současnosti, se na GMK vyučuje nejprve jako předmět povinný, ve vyšších ročnících studia jako předmět volitelný. Máme moderní učebny vybavené na míru pro každý předmět jakou jsou fyzika, matematika či chemie.
Vlastní školní knihovna, posilovna a další sportoviště.

Bohatý program během studia: lyžařský výcvikový kurz, taneční, sportovní a turistický kurz, kurz řízení motorových vozidel, exkurze, výlety v tuzemsku i do zahraniční, sportovní hry, pěvecký sbor, náboženská výchova, různé kroužky (šachový, jazykové), olympiády aj.

Přijď mezi nás.

Produkty

6leté studium 4leté studium E-learning

Služby

všeobecné vzdělání lyžařský výcvikový kurz taneční, sportovní a turistický kurz kurz řízení motorových vozidel exkurze výlety v tuzemsku i do zahraniční sportovní hry pěvecký sbor náboženská výchova různé kroužky (šachový, jazykové ) olympiády

Kontakty

Telefony

+420 515 322 234 hlavní telefon
+420 727 818 463 Mobile
+420 515 322 234 Fax

Emaily

gmk@mboxzn.cz
reditel@mkgym.cz

Odkazy

www.mkgym.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu