Popis činnosti

Informace a nabídky pro návštěvníky města Tábor a okolí.

Infocentrum nabízí svým návštěvníkům kvalitní servis potřebných informací - o historii města, památkách, zajímavostech v okolí, možnostech aktivního odpočinku a kulturního vyžití v regionu.

Dále zajišťuje zprostředkování ubytovacích a stravovacích služeb, průvodcovské služby v několika světových jazycích, vyhledávání v jízdních řádech, předprodej vstupenek, prodej map, průvodců a suvenýrů. Nabízí i úschovnu kol, doplňuje na webové stránky města důležité informace o památkách a zajímavostech.

Průběžně aktualizuje kulturní přehledy. Mezi novější služby patří půjčování zvukových průvodců městem (audioguide) a pobočka infocentra na vlakovém nádraží v ČD centru, která je otevřena vždy od června do září. K dispozici jsou turistům a návštěvníkům infocentra i 2 PC s přístupem na internet, atmosféru doplňuje plazmová obrazovka, na které lze zhlédnout působivý film o městě či festivalu Táborská setkání.

Otevírací doba mimo sezónu: po-pá 9.00-16.00

Produkty

informace nabídky informační servis informace o dopravním spojení internet pro veřejnost prodej map, průvodců, suvenýrů průvodcovská služba předprodej vstupenek úschovna kol zprostředkování ubytování

Služby

informace pro turisty i místní občany

Kontakty

Telefony

+420 381 486 230 hlavní telefon

Emaily

infocentrum@mutabor.cz

Odkazy

www.tabor.cz website

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8:30 - 19
Út 8:30 - 19
St 8:30 - 19
Čt 8:30 - 19
8:30 - 19
So 10 - 16
Ne 10 - 16 Dnes

hlavní turistická sezóna

Klíčová slova

infocentrum Tábor informace Tábor informační centrum Tábor dopravní spojení Tábor předprodej vstupenek Tábor úschovna kol Tábor ubytování Tábor info o městě Tábor mapy Tábor suvenýry Tábor internet pro veřejnost Tábor

Kategorie

Informační kanceláře a služby Úřady krajské, městské a obecní, magistráty Ostatní úřady a instituce

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu