Ověřená firma

Kamenické práce – Jaroslav Gric

Cílem našeho kamenictví je nabídnout zákazníkům kvalitní výrobky i služby. Díky letitým zkušenostem v oboru zaručujeme preciznost odvedené práce.

0 (0 hodnocení)

+420 604 758 514

Popis činnosti

Chcete být originální a mít jedinečné schody, krb či originální kuchyňskou nebo koupelnovou desku? Požadujete pouze kvalitní materiály, které dlouho vydrží a nezevšední? Potom jste na správné adrese. Naše kamenictví je tady právě pro Vás!

Již přes 30 let nabízíme veškeré kamenické služby. Dle přání a požadavků zákazníků zajišťujeme kompletaci krbů na klíč. Naše kamenictví vyrábí pomníky různých tvarů a barev, krycí desky na hrob, náhrobní doplňky, schody, nosníky, parapety, obklady, pracovní kuchyňské desky, desky koupelnových umyvadel.

Nabízíme také výrobu a montáž vnitřních (teplovodní a horkovzdušné) i venkovních krbů (krby, grily a udírny). K venkovním krbům nabízíme žulové grilovací desky. Co se služeb týče, zajišťujeme drobné i rozsáhlé opravy. Provádíme jak opravy, sekání, přebrušování a stříbření či zlacení, tak opravy nápisů na pomnících.

Naší předností je neustálé zkvalitňování a vylepšování námi nabízených služeb. Díly letitým zkušenostem v oboru zaručujeme precizně odvedenou práci.

Neváhejte a obraťte se na nás ještě dnes!

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Pomníky Náhrobní doplňky Obruby a zákrytové desky hrobů Foto na hrob Betonové základy Schody Parapety Krby a kamna Kuchyňské desky Grily Obklady a dlažby Tenkostěnné studniční skruže

Služby

Kamenické práce Zakázková výroba pomníků Opravy pomníků a jejich přebrušování Sekání, zlacení a opravy nápisů na pomnících Kompletace vnitřních a venkovních krbů

Kontakty

Telefony

+420 604 758 514 hlavní telefon

Emaily

kamenictvi.gric@seznam.cz

Odkazy

www.kamenictvi-gric.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu