Wellness hotel Svoboda***

Zněla zde hudba slavného českého skladatele, Antonína Dvořáka. Voněla zde první originální turecká káva. Náš hotel se vždy vyznačoval něčím neobvyklým, ale přesto tu vždy panovala klidná a srdečná atmosféra.

0 (0 hodnocení)

+420 313 519 928

Rezervace/booking

Popis činnosti

V samém srdci křivoklátských lesů, asi 60 km od hlavního města Prahy, směrem na západ se nachází královské město Rakovník a v něm na pěší zóně v centru města luxusní Wellness Hotel Svoboda***.

Jedná se o atrium s dvorní pasáží, krytou částečně podloubím, v jehož levé části se vstupním portálem se dostanete do dvouúrovňové sloupové haly s recepcí. Hotel je vhodný pro individuální ubytování či pro menší nebo uzavřené skupinky vyhledávající klid a soukromí. V objektu se nachází hotelová recepce, která je hostům k dispozici denně 24 hodin.

Hotel nabízí dvoupokojové apartmány - Luxus class a rovněž pokoje garsoniéry – Economic class vhodné pro dlouhodobé pobyty. Ty se nachází v druhém objektu vzdáleném cca 200 m od hlavní budovy.

Hotel nabízí snídaně formou švédských stolů, od zdravé výživy až po klasickou kontinentální. Rádi Vám ale připravíme i teplé plněné tousty, hemenex, míchaná vejce či ohřátou uzeninu. Na objednávku lze připravit i snídani z BIO potravin naší prodejny a jídelny, která se nachází v přízemí hotelu.

I když se klasická restaurace v našem objektu nenachází, rádi Vás pozveme na oběd či večeři do naší partnerské, tradiční, Krušovické-pivovarské restaurace, která je od nás vzdálena pouhých 30 metrů.

Nabízíme také tématické a wellnes pobyty. Vyberte si ubytování, které nejvíce vyhovuje Vašim požadavkům. Náš hotel se vždy vyznačoval něčím neobvyklým, ale přesto tu vždy panovala klidná a srdečná atmosféra.

Věříme, že tento pocit na Vás přenese i dnes a to se budeme všemožně snažit i my.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Služby

Garsoniéry - Economic class Dvoupokojové apartmány – Luxus class Tématické a wellness pobyty Monitorované parkování ve dvoře nebo před hotelem Recepce na hotelu 24 hodin denně Wi-Fi internet zdarma Zajistíme transport z letiště za zvýhodněnou cenu Solární studio Wellness služby Kosmetické služby Masáže Nabídka biopotravin Švédské stoly Školicí místnosti

Kontakty

Telefony

+420 313 519 928 Rezervace/booking
+420 313 519 930 Fax

Emaily

recepce@hotel-svoboda.cz

Odkazy

www.hotel-svoboda.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu