Ověřená firma

Psychologické poradenství soukromá praxe PhDr. Yvona Mazehóová Ph.D. Mgr. Jana Kouřilová Ph.D.

Poskytujeme psychologické poradenství pro děti a dospělé v Českých Budějovicích a okolí!

0 (0 hodnocení)

+420 386 350 777

poradna

Popis činnosti

V naší soukromé ambulanci poskytujeme psychologické poradenství pro děti a dospělé - hypnóza, arteterapie, psychologická diagnostika a psychoterapie.

Společně provozujeme soukromou psychologickou praxi od roku 2001. Věnujeme se terapii a diagnostice dětí a dospělých, hypnoterapii, rodinné terapii, arteterapii a arteterapeutické supervizi. Usilujeme o to, aby naši klienti měli zajištěnu kvalitní, citlivou a diskrétní psychologickou péči.

Schůzku je třeba si vždy předem domluvit telefonicky, případně e-mailem. Pokud se nemůžete dovolat, buďte prosím trpěliví a zkoušejte to znovu. Dohodnutý termín je závazný pro obě strany. Pokud se klient na dohodnutý termín nedostaví bez předchozí omluvy nebo termín zruší méně než 24 hodin předem, účtujeme mu cenu setkání v plném rozsahu.

Naše služby nejsou hrazené zdravotními pojišťovnami.

Součástí naší profesionální etiky je respekt a úcta ke klientovi a k jeho životnímu příběhu. Informace, které nám klienti sdělují, považujeme za důvěrné. Při práci s dětmi považujeme za zásadní spolupráci s celou rodinou.

Není tak důležité, co se člověku děje, ale jak to nese - pomáháme našim klientům nést a zvládat jejich problémy, hledat jejich zdroje a posilovat je pro nalézání a realizaci jejich řešení.

Služby

Psychologické poradenství pro dospělé i děti Psychologická diagnostika Arteterapie Hypnóza Sportovní psychologie Relaxační techniky Poradenství v oblasti výchovy Rodinná terapie Výchova bez poražených Kurzy arteterapie Kurzy rodičovských dovedností Kurzy osobnostního růstu

Kontakty

Telefony

+420 386 350 777 poradna

Emaily

poradna.koma@tiscali.cz

Odkazy

www.psychologie-cb.cz

Facebook

Kontakty

Klíčová slova

psycholog České Budějovice psychologie České Budějovice psychologická poradna České Budějovice psychologické poradenství České Budějovice psychologové České Budějovice psychoterapeut České Budějovice psychologická terapie České Budějovice rodinná psychologická terapie České Budějovice terapie pro dospělé České Budějovice arteterapie České Budějovice hypnóza České Budějovice syndrom vyhoření České Budějovice sportovní psychologie České Budějovice poruchy učení České Budějovice psycholog pro děti České Budějovice psycholog pro dospělé České Budějovice psychologická diagnostika České Budějovice rodinná terapie České Budějovice výchovné poradenství České Budějovice relaxační techniky České Budějovice výchova bez poražených psychoterapie České Budějovice psychoterapie pro děti psychoterapie pro dospělé kurzy rodičovských dovedností kurzy účinnějšího rodičovství hypnoterapie arteterapeutické kurzy České Budějovice specifické poruchy učení kurzy pro rodiče České Budějovice supervize České Budějovice supervize pro arteterapeuty arteterapeutická supervize České Budějovice SPU diagnostika SPU náprava SPU školní zralost pomoc v náročných situacích rozvod psychologové Jihočeský kraj

Kategorie

Psychologové Pedagogicko-psychologické poradenství Psychologie klinická

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu