Ověřená firma

PLYNTOP JM s.r.o.

Provádíme servis a montáže – plyn, topení, voda, plynové kotle, sanitární technika, potrubní a tlakové rozvody, plynofikace kotelen, technologické rozvody, kanalizace.

0 (0 hodnocení)

+420 469 665 440

Popis činnosti

Naše firma provádí dodávku a montáž plynových kotelen, průmyslových plynovodů, biostanic, propan-butanových a propanových stanic, výměníkových stanic, technologických rozvodů, rozvodů kanalizace a vody.

Firma má oprávnění k provádění montáže vystavené od ITI Hradec Králové. V odborných profesích firma jako své dodavatele vybírá zásadně firmy, s kterými má dobré odborné zkušenosti a jako GD dávají záruky kvality a termín předání díla.

Vytápění obytných domů, rodinných domů, kancelářských prostor, výrobních a provozních prostor je v převážné většině řešeno na základě využívání plynu. Zemní plyn je nejrozšířenějším a ekologicky velmi šetrným zdrojem tepla, zároveň topení plynem je provozně nenáročné.

Bezchybné fungování rozvodů vody, odpadů a kanalizace považujeme oprávněně za standardní stav. V případě poruch jde často o velmi nepříznivý stav včetně vzniku velkých škod. Proto i instalaci vody, odpadu a kanalizaci je nutné věnovat velkou péči.

Mimo povinnost disponovat projekty na instalaci rozvodu plynu a plynových zařízení je nutné vytvářet také projekty pro rozvody vody a topení. Dobře vytvořený projekt je zárukou, že instalované rozvody a zařízení budou správně fungovat a také že nebudou vznikat vyšší náklady při jejich instalaci, než je nutné. Existence projektu umožňuje provádět kontrolu provádění a dodržení technologických postupů.

Obsahem naší činnosti je provádění výstavby a rekonstrukce rozvodů zdravotně technické instalace v bytových i nebytových objektech. V rámci rekonstrukcí ZTI, prováděné na základě komplexního zpracování projektové dokumentace, provádíme také dodávky a montáže zařízení, stavební úpravy, povinné revize, zkoušky a rozbory vody před uvedením hotového díla do provozu.

Jádrové vrtání se používá pro vytváření otvorů pro potrubí, kabely a revizní otvory. Jádrové vrtání založené na diamantové řezací technice je velmi efektivním a moderní způsobem řešení instalací plynu, vody, odpadů a jiných vedení.

Firma má 15 zaměstnanců v profesi plynař, topenář, zámečník, vodoinstalatér, servisní technik, revizní technik, 2 mistry montáží, z toho jeden autorizovaný technik.

Technické zabezpečení firmy – 5 montážních vozidel IVECO, provozovna Zaječice se zámečnickým vybavením a skladem.

Produkty

plynové kotelny průmyslové plynovody biostanice výměníkové stanice technologické rozvody solární systémy alternativní zdroje sálavé panely sanitární technika

Služby

instalační práce plynofikace kotelen dodávka montáž servis jádrové vrtání projekty a revize

Značky

JUNKERS DAKON THERMONA GABOTHERM KKH KORADO VAILLANT BUDERUS DELTATOP

Kontakty

Telefony

+420 469 665 440 hlavní telefon

Emaily

plyntop@plyntop.cz

Odkazy

www.plyntop.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu