Střední škola služeb, obchodu a gastronomie, Hradec Králové, Velká 3

0 (0 hodnocení)

+420 495 212 860

Akční nabídka

Popis činnosti

Střední škola služeb, obchodu a gastronomie v Hradci Králové je školou zřízenou Královéhradeckým krajem, která vznikla 1. července 2007 sloučením dvou hradeckých škol - SOU obchodního a SOU služeb. Zařadila se tak mezi největší školy v Královéhradeckém kraji. Obě původní školy mají dlouholetou tradici. Střední odborná škola zajišťující výuku tří a čtyřletých oborů.

Tříleté obory: prodavač, aranžér, kuchař, číšník, zahradník, kadeřnice.

Maturitní obory: kosmetické služby, fotograf, hotelnictví a cestovní ruch, sportovní managment, obchodní management, zahradnictví a
nástavbové studium podnikání (denní a dálková forma).

Naše škola nabízí také vzdělávání dospělých s možností získat nebo prohloubit své znalosti a dovednosti v oborech: gastronomie, zemědělství, obchod, služby kosmetičky a kadeřnice, oblast specializované jazykové dovednosti, počítačové dovednosti a podnikatelské dovednosti.

Součástí práce školy je i členství a aktivní zapojení do práce v profesních sdruženích - Asociaci kuchařů a cukrářů České republiky, která škole za dlouhodobou spolupráci udělila Zlatou medaili M. D. Rettigové, České barmanské asociaci, Asociaci číšníků České republiky, Asociaci kadeřníků a kosmetiček České republiky a Svazu učňovských zařízení.
Studenti naší školy se účastní regionálních, celorepublikových i mezinárodních soutěží v gastronomii, v soutěži mladých kadeřníků a kosmetiček, mezinárodní soutěže ve fotografii a mnoha dalších.
Více informací na www.sssoghk.cz

Služby

Gastronomické služby Zahradnické vazby a sadby Kadeřnické a kosmetické služby Údržba zeleně Projektování zahrad Zahradnictví Ekonomika a podnikání Hotelnictví a cestovní ruch Fotograf Číšník Prodavač Zahradník Aranžér Kadeřník Kuchař Kosmetička Profesní kvalifikace v oblasti zemědělství

Kontakty

Telefony

+420 495 212 860 hlavní telefon

Emaily

sekretariat@sssoghk.cz

Odkazy

http://www.sssoghk.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu