Ověřená firma

SAKUTUS spol. s r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 381 239 027

Popis činnosti

Společnost Sakutus spol. s r.o. od roku 1992 vyrábí topné články NOMATERM, ze kterých se vyrábí infrapanely ECORA (dříve označované jako STROPTERM) a termodesky (vyhřívané podlážky) pro zemědělské a chovatelské potřeby.

Vyrábíme temperační články, topná tělesa, elektrická tělesa, termo desky pro ohřev loží zvířat, koupelnové topné panely, elektrické topné obrazy.

Dalším sortimentem jsou plastbetonové a laminátové výrobky, které jsme schopni vyrábět i podle specifických potřeb zákazníků včetně přípravy forem.

Základním prvkem všech výrobků určených pro topení je temperanční článek NOMATERM. Vytápění infrapanely (povrchová teplota okolo 100°C) se liší od klasického vytápění hlavně tím, že se nevyhřívá přímo vzduch v místnosti, ale prostřednictvím tepelného sálání dochází k zahřátí zdiva, stropu, podlahy a předmětů v místnosti, od kterých a následně ohřívá vzduch. Teplota je navíc v každé místnosti zvlášť regulována prostorovým termostatem.

Kromě již standardizovaných laminátových výrobků zejména pro zemědělské účely a čističky odpadních vod jsme schopni vyrábět téměř jakýkoliv laminátový výrobek podle potřeb zákazníka vlastní výrobou forem. Současně jsme schopni provádět i opravy výrobků.

Produkty

topná tělesa infrapanely koupelnová topidla topné obrazy termodesky - podlážky výrobky z laminátu výrobky z plastbetonu termonapáječky temperační články vyhřívané podlážky plastbetonové výrobky laminátové výrobky

Služby

výroba

Značky

NOMATERM RELANEX REMICANIT STROPTERM

Kontakty

Telefony

+420 381 239 027 hlavní telefon
+420 603 427 890 Alt

Emaily

sakutus@sakutus.cz

Odkazy

www.sakutus.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 6:30 - 15 Dnes
Út 6:30 - 15
St 6:30 - 15
Čt 6:30 - 15
6:30 - 15

Klíčová slova

topení infratopení výrobky z laminátu výrobky z plastbetonu termopodlážka Česká republika topná tělesa plastbetonové výrobky laminátové výrobky vyhřívací lehátka ohřev prostoru termodesky

Kategorie

Topení Topná zařízení a stroje

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu