Ověřená firma

ORTHES, spol. s r.o.

Ortopedie a rehabilitace Rožnov pod Radhoštěm.

0 (0 hodnocení)

+420 571 757 941

Popis činnosti

Potřebujete služby ortopedické nebo rehabilitační? Kontaktujte naše zařízení v Rožnově pod Radhoštěm.

Lůžkové ortopedické zařízení Orthes zahájilo svou činnost v listopadu roku 1996. Nabízíme komplexní léčbu poruch pohybového ústrojí s důrazem na artroskopické operace velkých kloubů a endoprotetiku kyčelního a kolenního kloubu, včetně následné rehabilitace. Pro oblast Rožnovy a Valašského Meziříčí zajišťujeme v plném rozsahu základní ortopedickou péči. Léčeni jsou zde však pacienti z celé České republiky i zahraničí.

Rehabilitace je nedílnou a nenahraditelnou součástí lůžkového ortopedického zařízení a zároveň jsou zde léčeni i ambulantní pacienti ze spádové oblasti.

Oddělení umožňuje kompletní fyzikální léčbu, léčebnou tělesnou výchovu s využitím měkkých technik, individuální i skupinovou léčebnou tělesnou výchovu s využitím míčů, therabandů, labilních ploch a dalších přístrojů. Výhodou pracoviště je těsná spolupráce a zpětná vazba s ortopedickou částí a vysoký stupeň erudice všech pracovníků.

V odborných ambulancích jsou ošetřeni pouze objednaní pacienti. Objednat je možno na uvedených telefonních číslech, viz kontaktní osoby denně mezi 7:00-8:00 hod.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Služby

ortopedie rehabilitace lůžkové ortopedické zařízení

Kontakty

Telefony

+420 571 757 941 hlavní telefon
+420 571 757 940 další telefon

Emaily

orthes@orthes.cz

Odkazy

www.orthes.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu