PEKAŘSTVÍ PERNAREC s.r.o.

Naše výrobky nejsou rozmrazené, ani nejsou vyrobené z rozmrazených polotovarů.

0 (0 hodnocení)

+420 377 915 081

Popis činnosti

Pekařství bylo založeno v roce 1992 jako rodinná pekárna s cílem doplnit nedostatečné zásobování čerstvými pekařskými výrobky v oblasti Hracholuské přehrady a přilehlého okolí.

Naše firma nabízí Pernarecký kvasový chléb, podmáslový chléb. Při výrobě chleba používáme pouze tradiční recepturu a pracovní postup, které jsou zárukou výborné chuti a prvotřídní kvality. Náš chléb, známý jako Pernarecký chléb, je v současné době na Plzeňsku vyhlášený.

Součástí sortimentu je také výroba běžného, vícezrnného a jemného pečiva (koláčky, šátečky, vánočky, makovky), které firma dováží vlastními vozidly do maloobchodních sítí potravinářských prodejen. Dodáváme naše výrobky do více než 150 prodejen v plzeňském regionu.

Vlastníme Certifikát HACCP. V současné době zaměstnáváme více než 40 zaměstnanců.

Věříme, že s pekařskými výrobky naší firmy budete spokojeni i Vy a stanete se tak našimi pravidelnými zákazníky.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Chléb kvasový žitno-pšeničný: Pernarecký chléb Pernarecký chléb - veka Pernarecký chlebík Podmáslový chléb Chlebovka Cibulový chléb Běžné pečivo: Rohlíky Housky Pletýnky Bageta francouzská Banketka Bageta francouzská twist Veka chlebíčková Bagety Bulka hamburger Vícezrnné pečivo: Sojový rohlík malý a velký Sojová bulka malá a velká Banketka sojová Rohlík lupikorn Cereální tmavá houska Kaiserka slunečnice a len Rusti kostka Pohankové zrno Bageta sojová Jemné pečivo: Kombinovaný koláč Pudinkový koláč, marmeláda Pestrý koláč Šátečky plněné Vánočka Pletýnka skořicová a vanilková Makovka Sýrové pečivo: Rohlík sýr Houska sýr Rohlík sýrový velký Rohlík pizza

Služby

Výroba pečiva Zásobování potravinářských prodejen

Certifikáty

HACCP - Výroba a distribuce pekařských výrobků

Kontakty

Telefony

+420 377 915 081 hlavní telefon

Emaily

m.zelenka@email.cz
info@pekarstvi-pernarec.cz

Odkazy

http://www.pekarstvi-pernarec.cz

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu