Ověřená firma

Dow Europe GmbH

Společnost Dow propojuje chemii, biologii i fyziku, aby vytvořila nezbytné podmínky pro pokrok lidstva.

0 (0 hodnocení)

+420 221 507 712

Popis činnosti

Ze své pražské kanceláře společnost nabízí různé činnosti a základní plasty a chemikálie pro řadu downstreamových odvětví, včetně obalových materiálů, speciálních plastů, materiálů pro automobilový průmysl, elastomerů, stavebních materiálů, spotřebitelského zboží, polyuretanů a průmyslových řešení.

Kromě toho obchodní jednotka společnosti Dow s názvem AgroSciences provozuje samostatné kanceláře v Praze a Bratislavě nabízející podporu prodeje a péči zákazníkům.

Pomocí inovací pomáháme zvyšovat bezpečnost potravin a udržovat je déle čerstvé. Zvyšujeme bezpečnost a trvanlivost našich silnic, mostů a budov. Pomáháme výrobcům vyrábět to, co svět chce a potřebuje. Chráníme životodárné zdroje pro dnešek i pro budoucnost. Pomáháme spojit moderní svět. Zlepšujeme vše, od šamponu po běžecké boty. Pomáháme vytvářet energeticky účinné domovy a komerční stavby.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Základní plasty a chemikálie Obalové materiály Speciální plasty Materiály pro automobilový průmysl Elastomery Stavební materiály Spotřebitelské zboží Polyuretany

Služby

Prodej chemických výrobků Podpora prodeje Péče o zákazníky

Kontakty

Telefony

+420 221 507 712 hlavní telefon
+420 221 507 715 Tel.
+420 221 507 716 Fax

Emaily

sdousova@dow.com

Odkazy

www.cz.dow.com
www.doweurope.com

Facebook

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu