Ověřená firma

MONTÁŽE Přerov a.s.

0 (0 hodnocení)

+420 581 267 111

Akční nabídka

Popis činnosti

Mezi hlavní obory naší činnosti patří především montáže a demontáže investičních celků a technologických zařízení, strojírenská výroba na zakázku, projektové řízení a pronájem mobilních jeřábů, resp. těžké dopravní techniky o nosnosti od 20 do 300 tun.

Nabízíme dlouholeté zkušenosti v oboru.
V současné době naleznete naše zakázky a zákazníky v přibližně 30 zemích světa, mezi které patří například USA, Kanada, Velká Británie, Francie, Itálie, Německo, Finsko, Švédsko, Rusko, Indie, Brazílie a mnohé další.
Mezi naše významné úspěchy patří přímá spolupráce s cementářskými a vápenickými leadery na trhu, jako jsou např. Lafarge,
Holcim, Heildelberger cement, Buzzi Unicem, Lhois, Carmeuse, nebo s předními světovými dodavateli technologii, jako např. Metso, CPT, Doosan atd.

Služby

výroba strojů a zařízení tvorba výrobní dokumentace výroba a předmontáž ocel. dílů montáže technologických celků demontáže technolog. celků montáže rotačních zařízení opravy rotačních zařízení broušení pracovních povrchů jeřábnické práce pronájem autojeřábů nákladní autodoprava kompletace projektu tvorba dokumentace plánování realizace projektu

Kontakty

Telefony

+420 581 267 111 hlavní telefon
+420 581 267 318 Fax

Emaily

montaze@montaze.cz

Odkazy

www.montaze.cz website

Facebook

Kontakty

Klíčová slova

montáže a demontáže investičních celků strojírenská výroba jeřábnické práce pronájem autojeřábů technologické celky

Kategorie

Montážní podniky Stavební stroje, jeřáby Investiční celky

Platební metody

  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu